غول NFL Mock Draft 2.0: چرا تریستان Wirfs پیشی گرفت اشعیا سیمونز

چه چیزی تغییر کرده است در یک هفته آنجا که طرح تمام هفت دور پیش نویس NFL برای غول? هیچ چیز واقعا اما گذشت هر روز بیشتر ارائه می دهد فتنه حدس و گمان و حدس. و بنابراین در اینجا ما بروید.

در اولین mock draft, ما متمرکز بر دفاع اوایل تقویت یک واحد نیاز به تعمیر. این زمان در اطراف ما لطفا کسانی که گریه کردن به طور منظم “آنچه در مورد خط حمله?” خود را درخواست در حال سقوط است در گوش کر.

هر هفته منتهی به مارس 23 شروع پیش نویس این پست با کمک از Fanspeak را مسخره پیش نویس شبیه ساز را با یک چاقو در 10 بازیکن غول را انتخاب کنید و بر اساس وظیفه شناس و گزارش دقیق فیلم مطالعه بی دقتی حدس و گمان و شایع حدس و گمان.

در اینجا این است که غول های mock draft, شماره 2 (تغییرات از قبلی مسخره پیش نویس اشاره کرد):

دور 1 تا 4 به طور کلی) — OL تریستان Wirfs آیووا

(انتخاب های قبلی: LB اشعیا سیمونز Clemson)

در این شبیه سازی سیمونز و CB جف Okudah هر دو در هیئت مدیره هستند و هر سه از بالا, خط حمله چشم انداز. غول تصویب چند موضعی و uber-همه کاره سیمونز به منظور کمک به اطمینان از سلامت و رفاه دانیل جونز برای سال آمده است. Wirfs یک دمدمی مزاجی ورزشکار قادر به حرکت در روز 1 در حق مقابله با امن و منطقی علاوه بر این برای یک تیم به ظاهر جستجوی قادر به linemen برای نزدیک به یک دهه. این یک انتخاب که در آن ارزش کشیده است فقط کمی برای پاسخگویی به نیاز.

Giants NFL Mock Draft Tristan Wirfs Isaiah Simmons
تریستان Wirfs اشعیا سیمونزگتی ایماژ (2)

دور 2 تا 36 به طور کلی) — S خاویر McKinney, آلاباما,

(انتخاب های قبلی: مککیننی)

گیرنده گسترده ای سه راهی Higgins از Clemson است که هنوز هم در دسترس است و او به غول برخی از مکث قبل از آنها به حواس خود می آیند و ارائه برای دفاع از خود با اضافه کردن بهترین ایمنی در کل پیش نویس یک بازیکن همه کاره است که می تواند خط تا در حافظه یا در جعبه. مهارت های خود را-مجموعه ای است که بیشتر شبیه به یک cornerback و باعث می شود که او را به خصوص جذاب. جفت میشن با Jabrill فلفل به غول های یک جوان ایمنی پشت سر هم.

دور 3 تا 99 کلی) — C تایلر Biadasz ویسکانسین

(انتخاب های قبلی: OT Saahdiq چارلز, LSU)

مدیر کل دیو Gettleman گراز خود را دوست دارد mollies و Biadasz تازه کردن مزرعه خانواده در مناطق روستایی ویسکانسین قطعا واجد شرایط. Gettleman به رسمیت می شناسد چه Biadasz را برای RB جاناتان تیلور در دانشگاه و پیش بینی او برای Saquon Barkley به عنوان Biadasz رقابت می تواند به عنوان یک تازه کار برای یک نقطه شروع.

دور 4 تا 110 کلی) — لبه Jonathan Garvin, میامی

(قبلی انتخاب کنید: C نیک هریس واشنگتن)

این ممکن است یک بیت از یک برسد اما تصویب rushers کمیاب و Garvin, نام مستعار “عنکبوت” تا به حال 5.5 کیسه به عنوان یک کاربر اگر چه او به عنوان مولد به عنوان یک ارشد. قمار در بچه ها که ممکن است قادر به رسیدن به کارفرمایی است یک پیش نویس اصلی.

دور 5 تا 150 کلی) — CB Javaris Davis, Auburn

(انتخاب های قبلی: Garvin)

قوی ارشد کاسه کمک دیویس بالا بردن سهام خود را. او کوچک است (5-پا-8) و سریع (4.39 در 40 yard dash) و خوب توپ مهارت های خیلی زیادی وجود دارد مانند. همچنین خوب تبارها به عنوان پسر عموی سابق NFL بازیکنان ورنون و Vontae دیویس.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

دور 6 تا 183 کلی) — WR Quintez Cephus ویسکانسین

{قبلی انتخاب کنید: RB مایک وارن سینسیناتی)

Cephus اجرا نشد و در NFL سراغ ترکیب (او با سنجش زمان بسیار سریع تر در نرم افزار بعد) اما او نقش بزرگتر از اندازه خود (6-پا-1) و او استنشاق توپ در هوا ساخت و او را زنده در اختیار داشتن هدف است. او آمد تا بزرگ در مقابل ایالتی اوهایو و اورگان در اواخر فصل گذشته.

دور 7 (انتخاب کنید 218 کلی) — لبه D. J. Wonnum کارولینای جنوبی

(انتخاب های قبلی: Wonnum)

Wonnum نامگذاری شد دائم کاپیتان تیم در کالج و رهبری به علاوه عالی تولید (29.5 حرفه ای می پردازد برای از دست دادن و 14 کیسه) باعث این انتخاب جامد.

Giants NFL Mock Draft DJ Wonnum
DJ Wonnum اخراج کنتاکی QB سایر اسمیتگتی ایماژ

دور 7 (انتخاب 238 کلی) — LB کارتر Coughlin, مینه سوتا,

(انتخاب های قبلی: WR لارنس Cager گرجستان)

وجود دارد نگرانی در مورد کمتر از اندازه ایده آل اما کولین نشان داد برخی از عبور عجله بالقوه (14 کیسه دو فصل گذشته) و موتور و فراست باید “ویژه تیم های شرکت کننده” نوشته شده است بیش از همه آنها را.

دور 7 (انتخاب 247 کلی) — S Shyheim کارتر آلاباما

(قبلی انتخاب کنید: CB جان رید, Penn State)

ساخت 22 شروع می شود در “ستاره” موقعیت زرشکی جزر و مد قابل توجه است و مبادا فراموش کنیم, غول, سر مربی جو قاضی هنگامی که مشغول به کار در تاسکالوسا برای نیک Saban و ارقام جذب به سمت آلاباما بازیکنان.

دور 7 (انتخاب 255 کلی) — OT Jon Williams, میشیگان

(انتخاب های قبلی: OT ویکتور Johnson, Appalachian State)

غول طرفداران ممکن است به یاد Michael Strahan سال پیش داشتن راه خود را با عقاب مقابله با Jon Williams. پسر نیز افزایش می یابد و بلوک به عنوان یک دو سال استارت در سمت چپ در مقابله با آن آربور. این Moorestown, N. J. بومی می شود این پیش نویس آقای بی ربط.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>