غول های برنامه ریزی برای قرار دادن حق رای دادن تگ بر روی لئونارد ویلیامز

غول تجارت نیست برای لئونارد ویلیامز به او اجازه راه رفتن.

که تفکر پشت در Oct. 28 زمانی که آنها ساخته شده در بحث مقابله با جت و این تفکر در حال حاضر. غول دوشنبه برگزار خواهد شد حق رای دادن برچسب در Williams, پست, تایید, و هر قصد و امضای او را به یک قرارداد بلند مدت برای تبدیل شدن به یک ثابت در دفاعی مقابله با.

مهلت برچسب بازیکنان 11:59 صبح NFL شروع می شود تا کسب و کار برای سال 2020 فصل است.

حق رای دادن حمل یک درپوش حقوق ضربه و حقوق و دستمزد برای ویلیامز از 16.1 میلیون دلار. غول به هیچ وجه قصد داشتن ویلیامز بازی فصل که در یک سال معامله است. آنها می توانند به طور قابل توجهی پایین تر کلاه ضربه های آینده به یک توافق با ویلیامز در یک قرارداد بلند مدت است که به احتمال زیاد خواهد بود در $10-$12 میلیون از یک سال و محدوده.

هیچ راهی وجود دارد که غول شد رفتن به اجازه ویلیامز به سر به رایگان آژانس و آمار بازار باز است. نه پس از ارسال یک 2020 دور سوم به پیش نویس انتخاب و چه خواهد بود 2021 پنجم-انتخاب دور به جت برای یک بازیکن است که یک پلاریزه شکل است. ویلیامز است که تنها 25 و فوق العاده با دوام در 79 ممکن است 80 بازی برای جت و در حال حاضر غول های گذشته پنج فصل است. در آن زمان هر چند ویلیامز تنها 17.5 حرفه ای, کیسه و کیسه و در حالی که مخل در زمان است نه دان او انتظار می رود زمانی که جت ساخته شده از او شماره 6 به طور کلی انتخاب در 2015 پیش نویس NFL.

Leonard Williams
لئونارد ویلیامزگتی ایماژ

غول نمی انتخاب کردن به استفاده از انتقال برچسب ویلیامز که می شده اند ارزان تر ($13.1 میلیون) و اجازه غول برای مطابقت با هر گونه پیشنهاد ویلیامز دریافت و در بازار آزاد.

ویلیامز همچنین هشت بازی برای غول و موفق به دریافت تنها یک نیم گونی. او رهبری تیم در کارفرمایی فشارها و بسیار جامد اجرا با چوب پنبه بستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>