غول, اظهارات عقاب: این بایرون Jones رایگان-آژانس بازار شدید خواهد بود

با NFL free agency سرعت در حال نزدیک شدن رقابت برای یک سابق دور اول انتخاب کنید در حال رفتن به سفت.

کابوی اند اما تایید تمایل خود را به بخشی از راه با بایرون جونز و گزارش های مختلف به نام عقاب غول و در حال حاضر این اظهارات به عنوان پتانسیل نقاط فرود برای 27 ساله cornerback.

لاس وگاس را نقد کنید به گزارش روز شنبه دارد که “رشد حس [که] این اظهارات باید منافع قوی در آوردن [جونز] به لاس وگاس.” این تیم حدود 50 میلیون دلار در کلاه فضایی ورود رایگان آژانس (با توجه به Spotrac) و می تواند یک مقصد جذاب برای بازیکنان در افتتاحیه فصل در شهر گناه.

غول باقی می ماند رقیب برای خواستگاری جونز. گذشته از یک نیاز آشکار برای ثانویه کمک جونز’ در ارتباط با حمله هماهنگ کننده Jason گرت می تواند تاثیر بالقوه معامله است. عقاب هنوز هم به نظر می رسد به frontrunners اما. پس از گردابی نشان از ثانویه خود در سال 2019 خود را در مقابل دفتر خواهد بود بسیار با انگیزه برای edify واحد از طریق offseason حرکت می کند.

Dallas Cowboys cornerback Byron Jones.
Dallas Cowboys cornerback بایرون جونز.گتی ایماژ

“[عقاب ها هستند] میخوام اولین تیم تا زمانی که آنها مجاز به صحبت کردن با عوامل” عقاب خودی آدم Caplan گفت: “در داخل پرندگان” پادکست. “این اصطلاح این است که آنها خواهید بود در هر آنچه که شما می خواهید به آن تماس بگیرید.”

در نتیجه می تواند یک جنگ مناقصه. جونز می رود که به فرمان جایی حدود 16-17 میلیون نفر در سال است که او را این لیگ بالاترین پرداخت cornerback تمایز در حال حاضر متعلق به دلفین ها’ Xavien هوارد ($15.05 میلیون نفر در هر سال).

این نادر برای کابوی ها اجازه دهید به, سابق دور اول انتخاب کنید اما این تیم را به برخی از تصمیم گیری های دشوار این offseason با توجه به حقوق و دستمزد کلاه فضایی و تعداد بزرگ نام نمایندگی رایگان برای معاملات جدید. این rookie قراردادهای کارفرمایی Dak پرسکات و گیرنده ترجمه هستند تا به عنوان پایان دفاعی رابرت کویین. برچسب قیمت بر روی نگه داشتن هر سه یا راه حق رای دادن برچسب است که می تواند یک بار و یا قراردادهای بلند مدت خواهد بود قابل توجه است.

“ما قصد داریم به برخی از چالش ها با ما [حقوق] cap. ما” کابوی ها معاون رئیس جمهور استیون جونز گفت: از این مخمصه در ماه فوریه است. “قطعا با Dak و عماری که به کوچک شدن آن را در عجله بسر می رسانید. ما قصد داریم به چالش های, اما آنها چالش هایی که ما نمی تواند غلبه بر.”

منابع گفت: CBS که کابوی تنها خواهد بود مایل به ارائه جونز ناچیز $12.5 میلیون نفر در هر سال که نمی پشته تا در برابر پیش بینی شده ارائه می دهد از دیگر خواستگاران.

دانشگاه کانکتیکات محصول سر به فلک کشید تا پیش نویس تابلوهای پس از یک عملکرد عالی در 2015 NFL ترکیب. او به دست آورده سفر به نرم افزار کاسه در سال 2018 در نظر گرفته است و یکی از لیگ های برتر رایگان agent اهداف.

رایگان آژانس آغاز می شود در مارس 18, اما تیم مجاز خواهد بود از صحبت با بازیکنان شروع در مارس 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im