غول های با تکیه بر James Bradberry برای پر کردن رهبری از درجه اعتبار ساقط

موقعیت ذکر شده است به عنوان “cornerback.” که نه تنها تعیین غول برگزار خواهد شد بر James Bradberry.

آن را دشوار است به واردات رهبران اما این چیزی است که مورد نیاز است از Bradberry بالاترین قیمت رایگان agent آورده غول. او باید یک بازیکن بالا و همچنین یک مدل نقش برای تمام جوان, cornerbacks او را در نهایت به می دانم.

این برای تلفن های موبایل مانند یک شروع امیدوار کننده. یک بار Bradberry به توافق نظر در سه سال $45 میلیون معامله او به دنبال DeAndre بیکر در Instagram معمولی عمل برای یک 26 ساله. بیکر ارقام به غول’ دیگر شروع cornerback. اما ارتباط از طریق رسانه های اجتماعی Bradberry متوجه می شود نمی تواند جای واقعی تماس بگیرید.

“من نمی باید فرصتی برای صحبت به او” Bradberry روز جمعه گفت. “من ترجیح می دهم خودم را معرفی کنم به او و او را ملاقات در فرد است. می رود که تعداد زیادی نرم و صاف از مقابل یک پیام متنی و یا یک DM [پیام مستقیم].”

Bradberry گفت: او را تماشا بیکر در دانشگاه در گرجستان و “من تو را دیدم واقعا ورزشکار خوب, بنابراین من به دنبال به جلو به کار با او.”

James Bradberry
جیمز BradberryAP

پس از یک وقفه Bradberry می دانستم که او نمی خواست به ترک این فکر تنهایی.

“من به دنبال به جلو به کار با او و بقیه بچه ها راستش,” او گفت:. “من فقط می خواهم به یک فرد خارج است.”

هر زمان که COVID-19 اجتماعی فاصله مقررات برداشته NFL offseason برنامه باز خواهد شد و تنها پس از آن خواهد Bradberry رسیدن به دیدار بیکر, سام Beal کوری Ballentine و اعطای هیلی جوان گوشه که همه می توانند از مزایای یک زنگ گاو را در مقابل این گروه است.

غول مدیر کل دیو Gettleman زمانی که او زد فوتبال عملیات برای پلنگ ساخته شده Bradberry از 62 کلی انتخاب در سال 2016 پیش نویس NFL و او را از Samford در دور دوم. آن را تبدیل به یک انتخاب جامد. Bradberry به دست آورد شروع کار به عنوان یک تازه کار و در سه سال گذشته آغاز شده 47 ممکن است 48 بازی. او 47 حرفه ای می گذرد defensed و تنها هشت interceptions ساخت توپ-هاوکینگ یک منطقه که در آن او می تواند بهبود بخشد.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

Bradberry گفت Gettleman “از هیچ جا آمد و پیشنهاد کرد” به نماینده او. حتی با توجه به تاریخ خود را با Gettleman این تعجب Bradberry.

“من حتی نمی انتظار می رود آنها را به آمده را پیشنهاد” او گفت:. “او در حال حاضر می دانستم که این نوع از پسر من بود و من می دانستم که این نوع از پسر او و نوع برنامه و سازمان او در تلاش بود برای به ارمغان بیاورد و القای بیش از وجود دارد در نیویورک است. من می دانستم که آن چیزی جز مثبت.”

به وضوح Gettleman معتقد است Bradberry می توان نتیجه گرفت تاثیر در این زمینه در اتاق قفل و در cornerback اتاق نشست.

“Gettleman البته او به من دیدم از نزدیک و شخصی من سال اول و سپس بعد از آن او را دیدم من از دور” Bradberry گفت. “من فکر می کنم او را دیدم من بهبود هر سال است. به منظور بهبود شما قادر به دانش و کاربرد آن را در این زمینه و این چیزی است که من می خواهم به انجام برای جوانتر بچه ها من می خواهم به آنها دانش و امیدوارم آنها می توانید آن را درخواست در این زمینه است.”

غول نیز نیاز Bradberry به طور نمونه به عنوان یک بازیکن. او خود را بهترین کار در مواجهه با او بیشتر آشنا مخالفان. او فصل گذشته با آن مواجه NFC جنوبی رقبا مایکل توماس (پرستاران), Julio جونز (شاهین) و مایک ایوانز (Buccaneers) در مجموع شش بازی و مجاز تنها یک زمین نشستن کامل هواپیما. Bradberry گفت به نظر او جونز به سخت ترین گیرنده او تا کنون با آن روبرو است اما “همه کسانی که بچه ها نخبگان مایکل توماس و مایک ایوانز هستند و نه بیش از حد دور است.”

با محدودیت های جدید در محل در میان این همه گیر Bradbery شده است هرگز به غول’ تاسیسات و نه او ملاقات مربیان است. وجود دارد یک مکالمه تلفنی با سرمربی جدید جو قاضی.

“ما واقعا نمی بحث در مورد فوتبال, زیادی,” Bradberry گفت. “ما فقط صحبت کردن در مورد زندگی خود و آنچه در جریان است در جهان. او به من گفتن آنها به تعویق انداختن OTAs و ما می توانیم از فوتبال بعد از آن.”

زندگی در شارلوت Bradberry آن را پذیرفته است آمار او در عین حال که او در واقع در آینده به غول با توجه به آنچه در جریان است در جهان. او گفت: آموزش “تا نیمه به توقف آمده است” و او در تلاش است تا در تمرینات. اگر که به معنی گرفتن یک دوچرخه سوار در اطراف محله خود را به نگه داشتن پاهای خود را در وضعیت پس از آن باشد.

“چه که در برقراری ارتباط با مربیان و تلاش برای رسیدن به عنوان اطلاعات زیادی از آنها را به عنوان آنجا که ممکن است” Bradberry گفت. “واقعی فقط چیزهای کوچک. عمدتا فقط ماندن در شکل بزرگترین چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>