غول جستجوی جانباز ایمنی آنها به عنوان حرکت از آنتوان Bethea

غول رفت و به رایگان-عامل مذاکره دوره کشاورزی بازار کهنه safeties حتی اگر آنها به حال آنتوان Bethea در فهرست. دلیل این امر واضح است: هیچ برنامه ای برای نگه داشتن Bethea در فهرست.

بنابراین آن را می آید به هیچ عنوان تعجب غول نمی خواهد انتخاب کنید تا 2020 گزینه در Bethea قرارداد NFL کسب و کار سال باز می شود تا چهارشنبه. با ریختن Bethea قرارداد این غول دست آوردن فوری 2.75 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه فضا. غول وارد رایگان آژانس حدود 73 میلیون زیر کلاه و فضایی که در زمان برخورد با نزدیک به 63 میلیون دلار اختصاص داده شده برای قرارداد جدید به عوامل و اصلاح کردن 16.1 میلیون دلار در حق رای دادن تگ دفاعی برای مقابله با لئونارد ویلیامز.

Bethea امضا به عنوان بخشی از هجوم سابق بازیکن سابق غول دفاعی هماهنگ کننده جیمز Bettcher با کار در آریزونا آغاز شده و تمام 16 بازی فصل گذشته در 35 بازی حرفه ای-بالا 1,132 جرقه بزند در دفاع تقریبا هرگز در آینده در این زمینه است. Bethea در 14 فصل NFL رهبری این تیم با 110 پردازد به عنوان عمیق ایمنی رایگان اما او را بسیار از تاثیر, اگر چه او محترم و با حضور در اتاق قفل است.

Antoine Bethea
آنتوان Betheaچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

این خبر انتظار بود و Bethea پیش بینی آن در اواخر فصل گذشته.

“من باید به یک رئالیست و می گویند: “ممکن است آن’ ” Bethea گفت: تصدیق کرد که Jabrill فلفل و جولیان عشق گشتند جوان safeties. “کارهای زیادی است که می رود به آوردن یک پسر را برای 15 سال است که 36 (در جولای). من فقط می دانم آنچه در آن است, داشتن پپ در اینجا یک جوان خوب ایمنی راه J-عشق پا کرده است و به خوبی.”

غول را نگاه کنید برای اضافه کردن یک جانباز ایمنی اما نمی خواهد به شکستن بانک برای پیدا کردن یکی. یکی دیگر از بازیکنان خود ایمنی مایکل توماس است که بدون محدودیت رایگان agent.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>