غول امضای اریک تاملینسون برای تقویت انتهای تنگ عمق

خوبی سفر تنگ پایان اریک تاملینسون در حال ساخت یک آشنا را متوقف کند.

تاملینسون به توافق نظر با غول ارسال در روز شنبه تایید کرد و یک عکس از خودش امضای قرارداد در رسانه های اجتماعی. مثل همه رایگان-عامل معاملات در طول NFL coronavirus خاموش شدن آن است که در انتظار فیزیکی.

تاملینسون, 27, وارد NFL undrafted در سال 2015 و صرف اکثریت از کار خود را با جت. او بالغ بر 16 جلب برای 193 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در 36 بازی بیش از سه فصل (2016-18).

برش با جت فقط قبل از فصل گذشته آغاز شد تاملینسون اودیسه آغاز شد و با چشم پوشی ادعا توسط غول به جای مجروح اسکات Simonson. تاملینسون صرف سه هفته با تیم اما به نظر نمی رسد در یک بازی قبل از انتشار.

از وجود او صرف زمان با پرستان و اظهارات. از طریق آن همه او تا به حال یکی گرفتن به صورت یک حیاط اما بیشتر به عنوان یک مسدود کننده و ویژه-تیم های شرکت کننده در هشت بازی.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

پس از بازنشستگی از Rhett الیسون, غول’ تنگ پایان نمودار عمق به نظر می رسد مثل این: استارت اوان Engram است کنار تا زمانی که اردوگاه های آموزشی پس از عمل جراحی پا به تازگی امضا عامل رایگان Levine Toilolo در زمان الیسون نقطه به عنوان یک بلوک-اولین جانباز پشتیبان گیری و گرت دیکرسون, Kaden Smith and C. J. کنراد هر دو سال یا کمتر از NFL تجربه.

اسمیت ساخته شده 31 جلب برای 268 متری و سه touchdowns به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im