غول امضای XFL را Dravon Askew-هنری در اقدام بی سابقه

نه وجود دارد بسیاری از اولین ها برای حق رای دادن است که در کسب و کار برای سال 95 است اما این برای اولین بار غول: آنها اضافه شده یک بازیکن روز شنبه از نیویورک نگهبان از XFL توافق به شرایط یک قرارداد دو ساله با پشت دفاعی Dravon Askew-هنری این پست را تایید کرد.

Askew-هنری, 24, یک پسر عموی Darrelle Revis سابق همه جهان cornerback برای جت Buccaneers, میهن پرستان و ستاد.

Askew-هنری بود که با نگهبان مربی سابق غول های توهین آمیز هماهنگ کننده Kevin Gilbride وقتی که نوپای لیگ تعطیل در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

مانند بازبی, Askew-هنری است که از Aliquippa, Pa. او شروع به یک مدرسه-رکورد 51 بازی در غرب ویرجینیا در درجه اول بازی ایمنی برای کوهنوردان در پایان با مجموع 215 پردازد و شش interceptions. 5-پا-11 و 208 وزن او در نظر گرفته شده است به نوعی تطبیق پذیری موضعی سر مربی جدید جو قاضی است که به دنبال در نتیجه می تواند رقابت در ایمنی و همچنین در حافظه cornerback.

dravon askew henry giants nfl free agency xfl
Dravon Askew-هنریگتی ایماژ

پس از اتمام در غرب ویرجینیا در 2018, Askew-هنری رفت undrafted و صرف زمان به طور خلاصه با پلنگ و میهن پرستان — و در عین حال یکی دیگر از جدید انگلستان در ارتباط با قاضی البته یک حداقل. Askew-هنری بود که با استیلرز در اردوگاه های آموزشی در تابستان گذشته و گفت: Pittsburgh Tribune-Review “من همه کاره است. من میخوام هر کاری را که من کردم انجام دهید تا این تیم برنده است. شما رو به پوشش. شما رو به [بود] مایل به بیرون رفتن وجود دارد در یک جزیره آمده در جعبه برای مقابله با, و من احساس می کنم مثل من می توانم برای همه است.”

با نگهبان, Askew-هنری خود را بازی در ورزشگاه MetLife. او همچنین درگیر شد در یک بازی است که نمی تواند از ویروسی اما قطعا به دست آورد برخی از علاقه. در بازی مقابل لس آنجلس Wildcats شد به او برای برگزاری مجازات و در واقع گرفتار پرچم پس از رسمی آن را پرتاب. Askew-هنری بلافاصله پرتاب پرچم در جهت رسمی. که رسمی نیست دوم پرچم به پرتاب و او به یکی دیگر از نشانه های رسمی در خدمه به پرتاب پرچم خود را. Askew-هنری بود ضربه با دو پنالتی در بازی 5-نگه داشتن تماس و 15-حیاط رفتار unsportsmanlike.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

غول افزود جانباز cornerback جیمز Bradberry به دفاعی خود را backfield در رایگان آژانس این offseason. ثانویه خود جوان است — با DeAndre بیکر, سام Beal کوری Ballentine و اعطای هیلی در cornerback و Jabrill فلفل جولیان عشق و شان چندلر در ایمنی. به تازگی به دست آورد Nate Ebner, 31, ذکر شده است, به عنوان یک, ایمنی, اما او NFL حرفه ای صرف شده در تیم های ویژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>