غول به طور غیر منتظره از دست دادن قدرت مربی هارون Wellman به ایندیانا

جو قاضی و غول را باز آنها را پیش بینی نیست که هارون Wellman قدرت و مطبوع مربی ترک برای پر کردن همان نقش را در دانشگاه ایندیانا خود alma mater این پست را تایید کرد.

این آمد به عنوان یک شگفتی به قاضی و غول. Wellman استخدام با بن McAdoo در سال 2016 و حفظ پت Shurmur و قاضی نظارت یک تحول به کل آموزش عملیات هر دو در offseason و در طول فصل. به عنوان یک نتیجه, غول شد سالم تیم پس از Wellman وارد از آنها قبل از او آمد داخل.

Wellman و همسرش, Shellie هر دو ایندیانا grads و در حال بازگشت به خانه خود دولت است. Wellman خود را شروع کردم در مربیگری در IU به عنوان یک گرادیان دستیار در سال 1997 و در زمان بیش از قدرت و مطبوع برنامه در ایندیانا یک سال بعد. او متوقف می شود در مدارس مختلف از جمله میشیگان و نوتردام قبل از ساخت اولین خود را در NFL با غول.

Giants strength and conditioning coach Aaron Wellman is leaving for Indiana.
غول قدرت و تهویه مربی هارون Wellman ترک برای ایندیانا است.AP

چرا این حرکت خیلی دیر در استخدام چرخه ؟ وجود دارد یک واکنش زنجیره ای که ایندیانا قدرت و مطبوع مربی دیوید Ballou سمت چپ برای Alabama. آلاباما کار باز کرد تا زمانی که خود دیرین قدرت و تهویه مربی اسکات کوکران رفت به گرجستان به کار در زمینه نقش در تیم های ویژه.

موقعیت با غول آبشار در پزشکی/قدرت و تهویه/عملکرد گروه و به عنوان مثل, استخدام Wellman جایگزینی خواهد بود مشترک تصمیم با قاضی دفتر جلو و رونی بارنز معاون ارشد رئیس جمهور از خدمات پزشکی و سر مربی ورزشی, همه داشتن ورودی.

باقی مانده در هیات Wellman برگ توماس Stallworth (دستیار قدرت و تهویه مربی), سام Coad (ورود به فصل اول خود را به عنوان عملکرد مدیر) و Pratik پاتل (متخصص تغذیه).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de