5-در سال کلرادو دختر از درگذشت حاد مت مسمومیت پس از نوشیدن از او و مادرش بونگ گرفتن چپ به مدت سه ساعت بدون کمک های پزشکی — با وجود “دیدن هیولا و شیاطین” با توجه به سوابق دادگاه.

سوفیا لارسون نوشیدن آب آلوده از بونگ مادر او استفانی Alvarado, 26 شده بود با استفاده از مواد مخدر در طول یک بندر با دو عموزاده پس از از دست دادن شغل خود به دلیل شکست در تست مواد مخدر با توجه به دستگیری استشهاد به دست آمده توسط عطارد اخبار.

نوجوان تف آن را خارج کرد و گفت “yucky” — اما به زودی به حال وحشتناک توهم از “بسیار بالا” سطوح مت که در نهایت کشته شدن او, این گزارش می گوید.

به جای دنبال فوری به کمک های پزشکی بزرگسالان دعا و خواندن از روی کتاب مقدس — با مادر و ترس بیش از حد از دست دادن حضانت فرزند به 911 تماس بگیرید استشهاد می گوید.

حتی زمانی که او نا گهان سه نفر او را به نزدیکی یک آپارتمان و به او اکسیژن از طریق یک لوله اسناد می گویند.

آنها در نهایت او را سوار به Grand River بیمارستان که در آن سوفیا بود مرده اوایل دسامبر. 11, استشهاد گفت. پلیس baggies پر شده با پودر مواد مخدر باقی مانده بر روی اسکناس یک دلاری و لوله و bongs در سراسر آپارتمان با توجه به گزارش.

هفته گذشته مرگ رد شد از مسمومیت با متامفتامین پس از “بسیار بالا” سطوح از مواد مخدر پیدا شد در 5 سال سیستم جیوه اخبار گفت.

مادر و دو عموزاده — برتا کارینا کبللس-Romo, 28 و دانیل Alvarado, 27 — همگی بازداشت پنج شنبه گذشته مقاله می گوید.

همه آنها به اتهام کودک آزاری منجر به مرگ در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر و بی پروا خطر افتادن با توجه به تفنگ پلیس حکم بازداشت استشهاد.

سوفیا 23 ساله پدر و الک لارسون — چه کسی می گوید او از تقسیم سابق خود به دلیل مشکلات مواد مخدر — گفته فاکس 31 که مرگ “تغییر من در راه است که مرا می ترساند.”

“اگر آنها را گرفته اند خود را زمانی که آنها را دیدم دخترم نوشید که او ممکن است کمی آهسته و درست نیست در سر — اما دختر من هنوز هم اینجا با من, امروز,” او گفت:. “من او را از دست هر ثانیه در هر روز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de