بهبود او یک خانه را اجرا کنید!

پدر 2 سال دختر و پسر در یک خط فریاد رانندگی در استادیوم یانکی سه سال پیش گفت: پست دختر خود بهبودی “چیزی کمتر از یک معجزه است.”

“یک اینچ به بالا یا پایین و چپ یا راست و همه چیز می تواند کاملا متفاوت” سپاسگزار جفری جاکوبسن گفت: در پست یک سری از ایمیل. “در این مرحله او می شود به زندگی عادی 4 ساله. هیچ چشم تکه های بدون محدودیت. فقط دوره ای انتصاب دکتر معاینات.”

در آینده این دختر ممکن است به عمل جراحی بر روی مداری سوکت یا بینی و هنوز هم می رود به چشم پزشک و متخصص مغز و اعصاب هر شش ماه اما “او کوتاه مدت آسیب های شفا” جاکوبسن گفت.

42 ساله در نیوجرسی وکیل موافقت کرد به صحبت می کنند به شرط این که دختر خود نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات شخصی نکردن.

تحول فوق العاده ای پس از حوادث تکان دهنده از سپتامبر. 20, 2017, زمانی که دختر کوچک خود را زده بود با 105-mph ناپاک توپ کردن خفاش سپس Yankees سوم baseman تاد فریزر در طول یک بعد از ظهر بازی مقابل مینه سوتا بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا.

بیس بال ضربه وسط دختر پیشانی و پل بینی خروج خون در همه جا. بازی به تعویق افتاد برای نزدیک به چهار ساعت به کودک نو پا انجام شد و از غرفه گرفته و به نیویورک-پروتستان/کلمبیا بیمارستان.

فریزر بلافاصله با قرار دادن دست خود را به دهان خود و رفت و به یک زانو و دیگر بازیکنان بودند آشکارا متزلزل آسیب است.

Todd Frazier Yankees foul ball
تاد Frazier شد آشکارا متاثر از حادثه در طول بازی.گتی ایماژ

دختر کوچک قرار داده شده در بند گردن و دچار شکستگی جمجمه و خونریزی در مغز می شود. هر دو چشم او به شدت متورم و بسته و او تا به حال دوخت بیس بال برش را به پیشانی اش. جاکوبسن گفت: دختر شش روز در ICU متصل به ماشین “شد طولانی ترین روز زندگی ما است.”

خیره کننده قسمت تولید ملی و عناوین در فوریه 2018 MLB اعلام کرد که تمام 30 تیم را محافظ توری تمدید حداقل دور می رسد از هر دو dugouts.

جاکوبسن گفت: این کافی نیست که “هر تیم باید به گسترش ناپاک لهستانی. MLB اطلاعات کافی به می دانم که چگونه خطرناک ناپاک توپ هستند.”

او گفت که او را دیده می شود تکرار دخترش مجروح شدن چند بار و آن را فوق العاده دشوار است به سازمان دیده بان.

“در واقع, به عنوان یک فن بیس بال, من آن را دیده ام صد بار. شما در حال تماشای یک بازی بسیارخوب می رود به ایستد گوینده می گویند: “نگاه کردن” و سپس آرزو حزب مجروح کردن بهترین. سپس آنها را به بازگشت به 2-2 تعداد. متاسفانه حجاب برداشته شده است و من می دانم در حالی که هر کس دیگری می رود به تماشای بازی زندگی برای همیشه لطفا برای تغییر.”

در سال 2018 ژاکوبسن جمع آوری شجاعت به نشستن در افسانه صندلی در استادیوم یانکی که در آن دختر او مجروح شد.

“آنها در حال محافظت شبکه در حال حاضر است. دیدگاه من در بیس بال در حال حاضر متفاوت است من زمان بیشتری را صرف نگاه ناپاک از آنهایی که در زمینه بازی. این خیلی بیشتر nerve-racking” او اعتراف کرده است.

girl foul ball Yankees game
AP

جاکوبسن که نه واصل طرح دعوی در دادگاه در ارتباط با این حادثه گفت: “آن خواهد شد در حالی که قبل از من را به یک بازی بیس بال. در نهایت زمان مناسب خواهد بود و ما مطمئن شوید که ما در حال پشت محافظ توری.”

اخیرا جاکوبسن بود که در میان گروهی که رفت به واشنگتن و ملاقات با ایلینوی بهداشت ، Dick Durbin به بحث در مورد فن ایمنی.

اما در مورد خانواده علائم هر 20 سپتامبر?

“ما در مورد ما روز ترین قسمت اما من و همسرم احتمالا در آغوش گرفتن فرزندان ما کمی دیگر کمی سخت تر.”

جاکوبسن گفت: دوره نقاهت دختر “به ندرت” صحبت می کند در مورد این حادثه اما “سرانجام او را یک فرد بالغ دیدگاه در همه چیز است که اتفاق افتاده است. یک روز او ممکن است نوشتن یک مقاله در مورد آن.”

این روزها 4 سال طول می کشد باله ضربه بزنید و شنا کردن درس و “آواز می خواند” یخ زده II “آهنگ ها تقریبا بدون توقف” جاکوبسن گفت: “خیلی به ما ترس او کاملا بی باک و ساعت را صرف سوار روروک مخصوص بچه ها بیش از حد سریع بازی در مجموعه نوسان و پرش کردن ما نیمکتها مثل او Evel Knievel.”

girl foul ball Yankees game
طرفداران تحسین این دختر را به عنوان او را ترک ورزشگاه گرفته شده بود به نیویورک-پروتستان/کلمبیا بیمارستان.AP

جاکوبسن ساخته شده مطمئن شوید که برای تشکر از همه برای حمایت خود را: “آن زمان وحشتناک برای خانواده ما اما همه نماز و نوع کلمات ما دریافت همه تفاوت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im