Give me back my wedding, پول, آمازون!

عزیز جان: من برای باز کردن یک حساب کاربری آمازون به تازگی و افزود: $2,050 در اعتبار به طوری که من می تواند به منظور به طور مداوم و بدون گرفتن صورتحساب. این بود که اکثریت زیادی از من پول دریافت هدیه عروسی.

چند روز بعد از من پر آن را حساب من در انتظار قرار داده شد. این ساخته شده من احساس امن به عنوان آمازون واقعا ابتلا به فعالیت است که من درک می توان به عنوان ماهی — من فقط ایجاد یک حساب کاربری و پر کردن آن با یک مقدار زیادی از پول.

آمازون ایمیل به من توضیح دهید که چگونه من می تواند دست آوردن دسترسی به حساب من. من فرستاده اظهارات کارت اعتباری و دیگر اطلاعات درخواست شده و من حساب باز شد.

از آن زمان به بعد من یکی از آیتم های من, بنابراین من گفتگو آنلاین با خدمات به مشتریان و دریافت بازپرداخت. چند روز بعد آمازون بسته حساب من.

من بسیار نا امید با این که من احساس می کنم که من هر چیزی که باید سزاوار بسته شدن حساب من. آمازون قفل شده بود تا پول من و من تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد چگونه برای بازیابی آن.

هنگامی که من به نام آمازون به من گفته شد که من باید دریافت یک ایمیل در مورد بسته شدن حساب. من را دریافت نمی که ایمیل تا چند ساعت بعد — و آن را مفید در همه حاکی از این است که حساب من بسته شد. من می دانستم که. من می خواستم به می دانم که چگونه من می تواند آن را تعمیر کنند.

بعد از عقب و جلو با آمازون به من گفته شد برای باز کردن یک حساب جدید که نماینده خواهد انتقال پول بیش از. بنابراین من انجام داد. آن بسته شد دوباره.

سپس من دریافت یک ایمیل از آمازون که من حساب اولیه بسته بود چون من تا به حال چندین حساب. اما آن را بسته بود طولانی قبل از نمایندگی به من گفت که برای باز کردن یک حساب دیگر. دیگر از آن, من تا به حال هیچ حساب های دیگر.

من به نام دوباره و دوباره امیدوار است که من قادر خواهد بود برای پیدا کردن کسی برای کمک به من. من صرف ساعت تلاش برای رسیدن به بالاترین نقطه از تنش در امیدوار است که کسی می تواند درک موضوع است. من ساعات هدر رفته و هیچ کمک کند.

لطفا به من کمک کنید من عروسی ، N. t.

عزیز n. t.: خدای من دیده ام فیلم اسکریپت با کمتر از پیچش و چرخش از این.

Spoiler alert برای هر کسی که در حال انتظار برای دیدن این فیلم: من به نام آمازون و مشکل حل شد با یکی (شاید دو) ایمیل در حدود 24 ساعت است.

شما رو به من گفت: “حساب من درست شد باز!! من نمی توانم باور کنم که این واقعی است!!! با تشکر از شما! با تشکر از شما! با تشکر از شما!”

OK کنید و تمام احساسی است. من با استفاده از آمازون در همه زمان ها و آن را دوست دارم. راه حل برای این مشکل این است که اجازه ندهید این شرکت نگه داشتن پول خود را. پرداخت زمانی که شما خرید.

آمازون همچنین عذرخواهی کرد از n. t. برای ناراحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر