اقتصاد جهانی screeches به گفته coronavirus زیان کار گرفتن تلفات

شوک از coronavirus است که هدف قرار دادن اقتصاد مانند رکود بزرگ دیگری است و آمریکایی ها نمی, به تنهایی در بدبختی خود را.

یک سونامی از دست دادن شغل و رفاه ادعای بریتانیا در اتحادیه اروپا و آسیا در دو هفته گذشته به صورت موازی 10 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده به عنوان کسب و کار در سراسر جهان شاتر را نگه دارید COVID-19 در خلیج.

“ما می بینیم نرخ بیکاری در آمریکا و اروپا به خوبی به مادرش” دویچه بانک پیتر هوپر گفت: بلومبرگ. “این بی سابقه است پس از رکود بزرگ در نظر قدر.”

در انگلستان که در آن 27 درصد از کسب و کارهای در حال برش کارکنان یک میلیون نفر از کارگران را برای اعمال مزایای رفاهی. در آلمان 470,000 شرکت های اعمال شده برای کمک دولت — نشانه آن است که یک پنجم کارگران رو به کاهش دستمزد. اثرات مشابه انتظار می رود که در فرانسه. و یک سوم از تایلند جمعیت 23 میلیون نفر از کارگران امضا برای حکومت در کمتر از یک هفته.

آن را یک “بحران شبیه هیچ دیگر” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت.

اقتصاد ایالات متحده از دست 701,000 شغل در ماه مارس فدرال اداره آمار نیروی کار گفت: جمعه, لگد زدن نرخ بیکاری به 4.4% — در یک گزارش که حساب برای 10 میلیون مدعیان ثبت شده در دو هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>