بورس های جهانی سقوط دوباره به عنوان coronavirus وحشت گسترش

بازارهای جهانی سهام سقوط بیشتر جمعه در میان نصب نگرانی در مورد کشنده coronavirus را گسترش خارج از چین به عنوان شاخص های آتی ایالات متحده اشاره در فروش بیشتر.

لندن آبی تراشه شاخص FTSE 100 کاهش 2 درصد به یک سال اخیر از 6,871.85 به عنوان رهبران جهان هشدار داد کشور را به آماده شدن برای شیوع این ویروس است که از کشته شدن بیش از 2700 نفر است.

این شاخص DAX در آلمان و پاریس CAC 40 به تازگی کاهش یافته است 1 درصد و 0.7 درصد به ترتيب پس از ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص تعطیل حدود 0.8 درصد در 22,426.19. این شاخص Kospi در کره جنوبی — که در آن 1,261 coronavirus موارد گزارش شده — کاهش 1.2 درصدی به پایان برساند در 2,076.77.

سرمایه گذاران به نظر می رسد نگران رشد احتمال این که این بیماری همه گیر را در سراسر جهان گسترش یافته و زانو اقتصاد جهانی پس از spates از coronavirus موارد ظهور در ایتالیا, ژاپن, کره جنوبی و ایران با توجه به Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت.

“که واقعا از خواب بیدار بازار” Ma آسوشیتدپرس گفت.

وال استریت آتی بودند فرار در اوایل صبح اما به تازگی با اشاره به کاهش بیشتر برای میانگین صنعتی داو جونز است که از دست رفته بیش از 1,900 امتیاز در آخرین معاملات روز.

داو آتی بودند پایین 51 امتیاز امتیاز یا حدود 0.2 درصد در 27,066.00 از 7:29 صبح نزدک آتی به تازگی کاهش یافته است 0.1 درصد به 8,845.00 در حالی که S&P 500 آتی بودند پایین کمتر از 0.1 درصد در 3,131.00.

جهانی سهام فروش ادامه داد: پس از سازمان بهداشت جهانی گفت: coronavirus بیماری همه گیر بود به اوج خود رسید و در چین اما هشدار داد کشورهای دیگر برای آماده شدن برای شیوع به ضربه. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به نام ویروس “شدید خطرات بهداشت عمومی” و گفت: این احتمال گسترش بیشتر در ایالات متحده, که در آن 53 بيمار گزارش شده بود که از شنبه.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” CDC را دکتر نانسی r. schultze ، به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

با پست سیم

A sea of red hit the New York Stock Exchange as stock prices plunged for the second straight day on Tuesday.
گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im