جهانگرد بزرگ, فرفری نیل مرده در 77: او ‘الهام بخش میلیون ها نفر’

فرد “فرفری” نیل محبوب بازنشسته هارلم جهانگرد شناخته شده برای خود تصور دریبل و outsized شخصیت درگذشت پنج شنبه در خانه خود را فقط در خارج از هوستون. او 77.

کالج, Johnson, C. Smith, اعلام این خبر در توییتر در مورد انسان شناخته شده به عنوان “فرفری” به دلیل سر تراشیده که شبیه فرفری هوارد از “Three Stooges.” او گفت: برای برخورد با عدم سلامت اما خود عبور نمی شد تصور می شود مربوط به جریان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما از دست داده اند یکی از واقعی ترین انسان جهان تا به حال شناخته شده” Globetrotters مدیر کل جف مون گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است. “او مهارت های بسکتبال شد, بی نظیر ترین و قلب گرم و لبخند شادی به ارمغان آورد به خانواده ها در سراسر جهان است. او همیشه زمان برای بسیاری از طرفداران خود را و الهام بخش میلیون ها نفر.”

متولد در Greensboro, N. C. نیل به یک ستاره بازیکن بسکتبال کالج در جانسون C. Smith در شارلوت, درآمد همه-مرکزی ورزشی بین دانشکده انجمن افتخارات. به عنوان یک ارشد او به طور متوسط بیش از 23 امتیاز در هر بازی و رهبری جانسون C. Smith به CIAA تاج.

Curly Neal
فرفری نیلگتی ایماژ

پس از او پیوست Globetrotters در سال 1963 و باقی مانده بخشی از تیم است که شناخته شده برای سرگرم کننده و طرفداران با عکس ترفند و هیبت الهام بخش دریبل برای بیش از دو دهه. در سراسر 22 سال, او با بازی بیش از 6000 بازی در 97 کشور جهان است. در سال 1985 بازنشسته شد و در سال 2008 خود را شماره 22 بازنشسته شد توسط جهانگردان عاشق در باغ میدان مدیسن پیوستن به پژمردگی چمبرلین Marques Haynes, Meadowlark لیمو و غاز Tatum. در همین سال او القاء شد به North Carolina Sports Hall of Fame.

“برای کسانی که می گویند بازی تکامل یافته است? من می گویم قدیمی چه جدید است دوباره!” Hall of Famer Isiah Thomas توییتی پس از شنیدن این خبر از نیل عبور. “فاصله شات ساخت و دریبل است!! #CurlyNeal و #MarcusHaynes به من آموخت که چگونه به خرده خرده پیش بردن.”

حتی پس از او بازنشسته نیل هنوز هم ساخته شده ظاهر با Globetrotters. او بخش مهمی از عمل خود را به عنوان آنها منجر گارد که شگرف دریبل مانور و مطابقت با نخبگان مهارت های بسکتبال با شخصیت گرم و ثابت لبخند. در اوج این تیم بسیار محبوب بود ظاهر می شود در “ABC گسترده ای دنیای ورزش” “CBS Sports, دیدنی,” “The Ed Sullivan Show,” “The Harlem Globetrotters پاپ کورن ماشین” “قایق عشق,” “سایه سفید” و “هارلم (harlem Globetrotters در Gilligan جزیره.”

یکی از اولین همه تیم ها در دهه 1920 از جهانگردان عاشق کمک به شکستن موانع اجتماعی که یکی از دلایل نیل بود تا افتخار به بخشی از سازمان است.

“بودن یک جهانگرد به خصوص در آن زمان بود که به اندازه یک مسئولیت آن را به عنوان یک شغل,” او نوشت: در یک نظر قطعه برای ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در سال 2016. “ما نیست فقط هنرمندان. من واقعا معتقدم که ما به سهولت بسیاری از تنش هایی است که کشیده در کشور است. مهم نیست که اگر شما سیاه و سفید و یا هر چیز دیگری — خنده و لذت بردن از بازی های ما ساخته شده این موانع ناپدید می شوند.

“برای جامعه سیاه و سفید این تیم بود که از یک منبع خاص از غرور حتی اگر آن را به نظر می رسد به عنوان اگر ما لب شوخی است. بزرگ Wilt Chamberlain می کنم زمانی که شما یک جوان سیاه و سفید بچه در ’40s شما عزیزان جو لوئیس و Harlem Globetrotters.’ “

نیل جان سالم به در توسط نامزدش, لیندا افزار دو دختر و شش نوه دارد. مقدمات مراسم تشییع جنازه نمی شد و بلافاصله اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>