GM اسلش حقوق برای هزاران نفر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

جنرال موتورز به طور موقت برش و پرداخت برای هزاران نفر از کارگران حقوق بگیر به صرفه جویی در پول نقد در طول coronavirus بحران است.

دیترویت-بر اساس خودروساز تقریبا 69,000, سفید-یقه کارکنان تسلیم خواهد شد 20 درصد از پول نقد خود را جبران شروع شنبه ، خود را از مزایای مراقبت های بهداشتی خواهد شد نمی شود.

جنرال موتورز گفت: کارمندان — که حساب برای 42 درصد از نیروی کار جهانی — دریافت خواهد شد پول را با 6 درصد بهره در ماه مارس سال 2021. رهبران ارشد خود را جبران 30 درصد کاهش می یابد در حالی که مدیران دیگر را دریافت 25 درصد کاهش ،

جنرال موتورز گفت که انتظار این حرکت را نجات دهد “مهم” مقدار زیادی از پول, اما آن را فاش نمی کند دقیقا چقدر.

“جنرال موتورز کسب و کار و ترازنامه خود را بسیار قوی بود قبل از COVID-19 شیوع و مراحل ما در حال در حال حاضر کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که ما می توانیم دوباره ما حرکت به سرعت به عنوان ممکن است پس از این بحران است” جنرال موتورز سخنگوی دیوید Barnas در بیانیه ای گفت.

علاوه بر این حدود 6,500 حقوق و مزایای کارکنان در ایالات متحده بسیاری از آنها نمی توانند کار از راه دور را در ترک تحت یک “حقوق و مزایای از کار افتادگی پرداخت می شود و فقدان” برنامه این شرکت اعلام کرد. آنها 75 درصد از حقوق خود را با توجه به GM.

جنرال موتورز را به حرکت در آمد و به عنوان رقیب خودروساز فورد روز پنجشنبه گفت که بالای آن 300 مدیران خواهد تسلیم 20 تا 50 درصد از حقوق خود را برای حداقل پنج سال با شروع ماه مه 1 با رئیس اجرایی لایحه فورد دادن تا همه از حقوق و دستمزد خود در طول دوره.

شرکت “ممکن است به تشدید اقدامات” اگر بیماری همه گیر کوروناویروس بر اقتصاد جهان دیگر و یا بیشتر به شدت نسبت به پیش بینی فورد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جیم هاکت گفت: کارکنان در یک نامه.

فیات کرایسلر اتومبیل نیز بسته شد و آمریکا و کانادا گیاهان و مقر آن عملیات تا مارس 14 برای کمک به جلوگیری از coronavirus از گسترش این شرکت گفت: در روز شنبه انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im