جنرال موتورز را 30,000 هواکش برای کمک به ما در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

جنرال موتورز را 30,000 هواکش در پنج ماه برای حمایت از ما در مبارزه علیه coronavirus فدرال گفت.

خودروساز ارائه خواهد شد صرفه جویی در زندگی ماشین آلات استراتژیک ملی ذخایر تا پایان مرداد از طریق $489.4 میلیون قرارداد با دولت فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی, مقامات گفت.

این اولین پیمان برای یک تولید تحت دفاع تولید عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دو هفته پیش به منظور جنرال موتورز برای تولید دستگاه تنفس. قانون قدمت آن به سال 1950 سبب جمهور به نیروی اکشن از شرکت های خصوصی ملی در طول بحران.

“با امتیاز قرارداد تحت DPA HHS است کمک به تولید کنندگان مانند جنرال موتورز منابع آنها نیاز به تولید هواکش به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که همچنین حصول اطمینان از این است که این هواکش روت از طریق استراتژیک ملی ذخایر به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز,” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در بیانیه ای گفت.

قرارداد مجموعه یک برنامه است که دیدن GM ارائه بیش از 6,100 هواکش به ذخایر ژوئن 1, با توجه به فدرال. دیترویت-شرکت بر اساس آن نشان داده است در نظر دارد برای شروع حمل و نقل هواکش به عنوان به زودی به عنوان این ماه از طریق همکاری با دستگاه های پزشکی شرکت Ventec زندگی سیستم.

این دو شرکت در حال کار با سرعت و فوریت برای جلو بازو-خط متخصصان پزشکی با مراقبت های ویژه هواکش آنها نیاز به درمان به طور جدی بیمار, بیماران,” جنرال موتورز گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. “ما باقی می ماند اختصاص داده شده به همکاری با دولت برای اطمینان از آمریکایی نوآوری و تولید نیازهای کشور در طول این جهانی و همه گیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور جنرال موتورز شروع به ساخت هواکش پس از او را متهم به شرکت و مدیر اجرایی, مری بارا از آهسته راه رفتن خود را در پاسخ به این ویروس در بحران و شارژ بیش از حد قیمت های بالا برای دستگاه های. حرکت آمد در میان درخواست از آمار ایالات آمریکا مانند نیویورک برای دولت فدرال به عرضه بیشتر هواکش برای درمان تعداد رو به رشد از coronavirus بیماران.

فدرال قرارداد با جنرال موتورز اعلام کرد حدود یک هفته پس از خودروساز رقیب فورد متعهد به تولید 50,000 هواکش توسط 4 جولای در همکاری با GE Healthcare. فورد تولید میله میله برای شروع در اواخر این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im