جنرال موتورز اجرایی مری بارا گفت دیترویت خودروساز سرمایه گذاری 20 میلیارد دلار تا سال 2025 در برقی و اتوماتیک وسایل نقلیه آن را به عنوان مسابقه برای گرفتن با ایلان تسلا به عنوان وسایل نقلیه رفتن برق.

قبلا نامعلومی سرمایه گذاری رقم بخشی از مفصل ارائه بارا و دیگر مدیران جنرال موتورز به خبرنگاران و سرمایه گذاران نشان می دهد که جنرال موتورز را می توانید انتقال از یک احتراق داخلی جهان به یک باتری الکتریکی یکی.

“ما رشد” به عنوان شرکت ارائه می دهد بیشتر وسایل نقلیه الکتریکی بارا گفت: در جنرال موتورز طراحی مرکز در Warren, Mich.

و با کاهش تعداد انتقال قدرت ترکیب و حرکت به مدولار الکتریکی قطعات خودرو از جمله باطری و موتور GM می تواند سود آور و حفظ حاشیه سود, او گفت:.

ساده باتری و خودرو معماری خواهد بود مهم برای دستیابی به سودآوری است.

جدید خود را با Ultium باتری, فن آوری جنرال موتورز است که در مسیر کاهش باتری همراه هزینه – بزرگترین هزینه در وسایل نقلیه الکتریکی به کمتر از 100 دلار در هر کیلووات ساعت بارا گفت.

که به نوبه خود می تواند بسته باتری برای وسایل نقلیه الکتریکی مانند Chevrolet Bolt EV – ارزان تر تا 45 درصد کارشناسان می گویند.

در نور مشابه, مشک, تسلا, مدیر اجرایی گفت: سرمایه گذاران در ماه گذشته که دره سیلیکون خودروساز کار بر روی باتری هزینه و محدوده پیشرفت است که آن را توصیف می کنند در یک “Battery روز” در ماه آوریل است.

به جای 555 احتراق داخلی انتقال قدرت ترکیبی جنرال موتورز خواهد بود قادر به حرکت به فقط 19 مختلف الکتریکی سیستم محرکه خودرو, کاهش هزینه های, GM, مقامات گفت.

بارا تصریح کرد: هدف از فروش 1 میلیون وسایل نقلیه الکتریکی در سال در آمریکا و چین تا سال 2025.

“همه چیز شما امروز می بینید واقعی است” بارا گفت.

به 20 میلیارد دلار سرمایه گذاری را به سمت برنامه ریزی مهندسی و هزینه های سرمایه, او گفت:, و اضافه کردن آن را به شکل “با کارهای دیوانه اضافه شده به آن را به نگاه بزرگ.”

این شک و تردید از سرمایه گذاران و تحلیلگران بیش از جنرال موتورز است الکتریک خودرو طرح مشخص شده است در ماه های اخیر با تسلا ارزش بازار افزایش به حدود 137 میلیارد دلار که از روز شنبه بیش از سه GM 44 میلیارد دلار بود.

جنرال موتورز سهام معامله شد تا 1.4 درصد در $30.93 زیر $33 قیمت سهم در آن پس از ورشکستگی در سال 2010 ارائه عمومی است.

جنرال موتورز تا کنون سازنده بزرگتر با حجم تولید پول بیشتر و سود. اما در بازار خودرو الکتریکی تسلا رهبر است.

در سال گذشته تسلا به فروش می رسد 367,500 وسایل نقلیه الکتریکی در سطح جهان از جمله 223,000 در ایالات متحده است. جنرال موتورز به فروش می رسد فقط 16,400 Chevrolet Bolt EVs به ما خریداران و 60,000 Baojun E-Series مدل در چین با سرمایه گذاری مشترک, شریک زندگی SAIC موتور.

بارا GM جمهور Mark Reuss و دیگر مدیران مشخص شده خود را وسیله نقلیه الکتریکی استراتژی در جنرال موتورز است 65 ساله و طراحی خودرو مرکز حلقه دار توسط نمونه های اولیه از آینده خودروهای الکتریکی اعم از طراحی دوباره Chevrolet Bolt جمع و جور خودرو به درشت برقی GMC کامیون هامر برقی کادیلاک SUV اندازه فعلی بنزین-سوخت نردبان و هرگز قبل دیده می شود نمونه اولیه از یک کادیلاک سدان به نام Celestiq.

برای اولین بار از نسل جدید وسایل نقلیه الکتریکی GMC هامر پیکاپ راه اندازی خواهد شد در اواخر سال 2021 به دنبال کادیلاک Lyriq متقاطع ابزار خودرو در سال 2022. جنرال موتورز وعده داده است 20 الکتریکی جدید مدل های خودرو در سطح جهان توسط 2023.

یک بخش مرکزی از جنرال موتورز است زمین به سرمایه گذاران با تمرکز بر روی این شرکت جدید Ultium وسیله نقلیه الکتریکی باتری.

با استفاده از این 70 درصد کمتر کبالت و نیکل کمتر از زمان طرح و بسته بندی در بلند نازک “قطع بزرگ کیف” نوع سلول است که 20 برابر انرژی بیشتری نسبت به معمولی سلول های استوانه ای مورد استفاده در باتری های دیگر GM مهندسین گفت.

این Ultium باتری با استفاده از شیمی به نام NMCA برای نیکل – منگنز-کبالت-آلومینیوم, GM, مقامات گفت.
کبالت و نیکل دو تا از گران ترین مواد اولیه مورد استفاده در وسیله نقلیه الکتریکی باتری.

Reuss گفت: جنرال موتورز در حال حرکت بود به طور مستقیم خرید باتری مواد به عنوان آن را با این نسخهها کار بر روی فن آوری های جدید است که کاهش یا از بین بردن کبالت استفاده کنید.

GM قبلا خود را نشان داد خودرو الکتریکی استراتژی در مراحل تدریجی – اعلام هامر با نام تجاری خواهد بود reborn به عنوان یک برقی وانت و همکاری با کره باتری ساز LG Chem برای ساخت 2.3 میلیارد دلار باتری گیاه در نزدیکی توقیف جنرال موتورز کارخانه خودرو در lore city, Ohio. جنرال موتورز در حال حاضر در تلاش برای قرار دادن تصویر گسترده تر به تمرکز برای سرمایه گذاران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de