گلدمن ساکس شریک آمار با عمر بانکی ممنوعیت

گلدمن ساکس ” عظیم 1MDB رسوایی ادعا کرده است بزرگترین آن پوست سر است.

فدرال رزرو تحمیل یک عمر ممنوعیت از صنعت بانکداری در گلدمن شریک Andrea Vella شنبه برای نادیده گرفتن چندین پرچم قرمز به عنوان بانک مرتب 6.5 میلیارد دلار در وام برای 1MDB یک مالزی صندوق توسعه که بعدها غارت شده توسط شرکت فراری partyer Jho کم و دیگران.

گلدمن در حال حاضر به تماشای دو تن دیگر از مدیران مجازات برای نقش خود در مالزی حادثه ناگوار. بانکدار ارشد تیم Leissner افرادی که به Kimora Lee سایمونز التماس گناه در این مورد شده است و منع از کار در صنعت توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار. دوم گلدمن banker راجر Ng است که در انتظار محاکمه در مالزی و بنا به گزارش ها هنوز هم کار بر روی یک درخواست آمریکا وزارت دادگستری.

اما یک عمر ممنوعیت برای Vella حملات بسیار نزدیک به مرکز Goldman اجرایی ساختار. Vella بود megabank را بازیکن کلیدی در هنگ کنگ و عمده dealmaker در گلدمن آسیا ، وال استریت خودی شده اند و غرق در افکار برای ماه است که عمده مجازات برای Vella — که قرار داده شده بود در مرخصی از بانک در سال 2018 — آیا طلسم مشکل عمده برای Goldman که تاکنون سرزنش 1MDB شکست مفتضحانه در rogue کارکنان.

“آندریا” ولا عمده پسر گفت:” سابق گلدمن بانکدار. “[مدیر عامل دیوید] سلیمان و [COO جان] Waldron در حال رفتن به مانند این در همه.”

Vella ملی ایتالیا, شده است به یک شریک در گلدمن از سال 2007 زمانی که او پیوست و پس از انجام بزرگ اروپایی و معاملات برای جی پی مورگان. به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان یک عجول و بی پروا networker Vella اعتبار بود با خیلی از گلدمن موفقیت در آسیا بیش از بیش از یک دهه است.

فدرال حرکت به ممنوعیت Vella می آید در یک زمان نا مناسب برای جزایر و تیم خود را به عنوان آنها در انتظار دولت مالزی تصمیم به خوب گلدمن گزارش $7.5 میلیارد دلار است. گلدمن درآمد در پایان سال 2019 بودند به شدت تحت تاثیر قرار قبلی هزینه های قانونی مرتبط با 1MDB و رهبری بانک از جان گذشته است که مطمئن شوید 2020 شروع کردن با بیشتر از همان.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>