سه آغوش گلدمن ساکس گزارش التماس کرد گناه نیست دوشنبه به مالزی اتهامات ناشی از سرمایه گذاری بانک دخالت در 1MDB رسوایی.

یک نماینده گلدمن وارد این درخواست در کوالالامپور پس از یک قاضی خواندن اتهامات مربوط به بانک را به اتهام نقش مهمی در بالا بردن 6.5 میلیارد دلار در فروش اوراق قرضه برای دولت مورد حمایت صندوق 1Malaysia توسعه Berhad با توجه به کشور برناما دولت news agency.

مالزی دادستان پرونده چهار اتهام در برابر گلدمن واحد مستقر در لندن و هنگ کنگ و سنگاپور در ماه دسامبر 2018 ادعا که آنها گمراه سرمایه گذاران در مورد فروش اوراق قرضه با حذف مواد حقایق است. آمریکا وزارت دادگستری گفت: برخی از 4.5 میلیارد دلار — از جمله برخی از پول گلدمن به جمع آوری — غارت کردند از 1MDB توسط playboy سرمایه Jho کم و دیگران.

گلدمن تخلف را رد کرده است و ادعا کرد که اعضای 1MDB و دولت مالزی دروغ در مورد چگونه پول جمع آوری شده از فروش اوراق قرضه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. اما این بانک گزارش شده است مذاکره حل و فصل با ما تنظیم کننده است که می تواند آن را چنگال بیش از حد $2 میلیارد و اعتراف به گناه در رسوایی.

این 1MDB افتضاح شده است گران قیمت برای Goldman. این بانک برای هر سهم سود 22 درصد کاهش یافته است در سه ماهه چهارم سال گذشته به عنوان آن را کنار بگذارند بیش از 1 میلیارد دلار مربوط به این اتهامات که آن را نادیده گرفته و پرچم قرمز در تنظیم وام صندوق.

فدرال رزرو همچنین سیلی گلدمن شریک Andrea Vella با یک عمر ممنوعیت از صنعت بانکداری در ماه گذشته برای نقش خود در امر نیز که نیرنگ دو تن دیگر از مدیران در بانک.

Najib Razak

سابق نخست وزیر مالزی

AP

Malaysia Corruption

Latheefa Merowe ارشد از مالزی مبارزه با فساد کمیسیون

AP

2

نمایش به صورت اسلاید

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im