حتی به عنوان وزارت کار ایالات متحده گزارش قوی تر از انتظار مشاغل رشد برای ماه فوریه ساز کامیون تونکا شد توزیع pinks ورقه میان coronavirus رکود فروش.

پایه سرگرم کننده! از بوکا راتون فلوریدا گذاشته شدن 18 نفر در روز جمعه — یا 10 درصد از کارکنان خود این ساز را اجرایی جی فورمن گفت: پست.

اخراج آمده به عنوان شرکت است که در پشت Lite-Brite و عمو میلتون بازی شده است قادر به انجام تمام سفارشات خرده فروشی برای مه و ژوئن به دلیل تولید گلایه در چین که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 3000 نفر سرکارگر گفت.

که اسباب بازی ساز پیش بینی یک آمار فروش از 20 درصد به 30 درصد در طول شش ماه آینده در مقایسه با سال گذشته که منجر شده این شرکت در بانک به سوالات در مورد هزینه های سرکارگر گفت.

“بانک من می خواستم به دانستن آنچه که من انجام می دهند به طور فعال در مورد وضعیت” سرکارگر گفت. “من قرض بستگی به شرکت در نشست های خاص فروش و سودآوری آستانه و ما تا به حال برای تنظیم بالای سر ما به ما نشان می دهد بانک ها که ما مسئول است.”

ده از گذاشته شدن کارکنان مشغول به کار در شرکت ما دفاتر مباشر گفت. بقیه بودند در این شرکت دفاتر در چین از جمله هنگ کنگ ،

مباشر معتقد است وضعیت خود را منحصر به فرد است به عنوان شرکت های کوچک مبارزه با کاهش فروش به علت یا به چین تولید گلایه و یا کاهش در هزینه های مصرف کننده به عنوان مردم ماندن در خانه برای جلوگیری از سرایت.

اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه بیش از انتظارات وزارت کار گفت. اما مارس می تواند ثابت کند یک داستان متفاوت است.

“اکثر شرکت ها, استخدام در همان سرعت به عنوان آنها دو هفته پیش گفت:” اندرو چلنجر, معاون رئیس جمهور از اجرایی outplacement شرکت رقیب خاکستری و کریسمس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net