مدیر عامل گوگل می گوید کارکنان را به وحشت میان شیوع کروناویروس

گوگل بالا برنج ترغیب کارگران به وحشت بیش از coronavirus اپیدمی یادآوری آنها که “میلیون ها نفر از مردم و شرکت ها در سراسر جهان با تکیه بر ما.”

که با وجود این واقعیت است که این غول جستجو در اوایل این هفته لغو شد سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان که قرار بود به منظور جلب بیش از 7000 شرکت کنندگان به آن مانتین ویو کالیفرنیا دفتر مرکزی آن در اواسط ماه مه.

“ما می دانیم این است که بسیار نگران کننده برای همه” گوگل مدیر اجرایی سوندار پیچای نوشت: در یک یادداشت که به دست آمده توسط CNBC ساخته شده است که یک مرجع به یک “همکار در زوریخ” بود که در قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است.

“شما شنیده ام من بحث در مورد مفید در زمینه لحظات بزرگ و کوچک” پیچای نوشت. “این یکی از آن لحظات بزرگ.”

گوگل هشدار داد آن 120,000 کارمند در سراسر جهان به “آماده به کار از خانه به طور غیر منتظره” و همچنین به لپ تاپ خود را به صفحه اصلی در هر شب.

مالی رئیس اموزش Porat گفت: کارکنان آنها باید در خانه بمانند و اگر آنها احساس بیمار در همه هشدار داد که “این درست نیست به سختی آن را,'” با توجه به CNBC.

پیچای گفت: گوگل در حال اجرا است 24 ساعته مرکز فرماندهی برای نظارت بر این ویروس با توجه به این گزارش و التماس کارکنان برای ادامه “کار سخت از طریق یک زمان دشوار است.”

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان و به تازگی به نظر می رسد در منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im