گوگل stonewalling AGs بیش از ایمیل در ضد تراست پروب

گوگل امتناع از به دست کارکنان در ایمیل و متن پیام را به مقامات دولت در حال بررسی فن آوری های غول پیکر بالقوه رویه ضد رقابتی یک گزارش جدید می گوید.

محققان یک گروه از دولت به طور کلی وکیل خواسته اند برای ایمیل و دیگر پرونده از گوگل honchos و همچنین به عنوان متن و پیام های فوری از سایر کارکنان است که می تواند اطلاعات مربوط به وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد.

اما گوگل تحت فشار قرار دادند تا در برابر تلاش برای به دست آوردن اسناد و ابراز نگرانی می کند که اطلاعات حساس می تواند زمین را در دست رقبا با لینک کلیک کنید برای مشاوران در پروب با توجه به این مقاله است.

گوگل نیز داده نشده است گفتند اجازه دسترسی به سوابق وزارت دادگستری ایالات متحده بدست مربوط به خود را ضد تراست پروب شرکت مجله گزارش شده است. فدرال و به طور کلی وکیل باید گزارش شروع جلسه در مورد مربوطه پروب که تمرکز بر تسلط گوگل در تبلیغات آنلاین بازار و مسائل دیگر.

تگزاس AG کن Paxton که منجر به بررسی دولت گفت: این مجله که گوگل در تلاش برای حفظ اسناد و مدارک تحت کاری ادامه داده اند نشان می دهد که آنها ممکن است حاوی محکم اطلاعات است.

“هر نشانه ای در حال حاضر است که آنها باور نمی کنم که آنها در حال تمیز زیرا آنها نمی کنند به هیچ وجه مانند آنها” پکستون مقاله گفت.

گوگل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه صبح. اما این شرکت گفته وال استریت ژورنال این همکاری با دولت را بررسی و در حال حاضر ارائه بیش از 100 ، 000 صفحه از اطلاعات درخواست شده.

“ما همچنین نگران با نامنظم راه این تحقیقات ادامه دارد, از جمله غیر معمول ترتیبات با مشاوره ای که در کار با رقبای ما و آوازی شاکیان” یک سخنگوی گوگل گفت: این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im