آلبانی — رهبر سابق امور خارجه مجمع جمهوری خواهان برایان کلب نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد در سال آینده پس از یک سال و در آستانه جدید, مست, حادثه رانندگی که منجر به یک DWI.

“پس از مقدار زیادی از توجه و بحث با خانواده من, من تصمیم گرفتم که من نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد برای 131st مجمع منطقه در این پاییز” کلب در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

“من می دانم که وجود دارد راه های دیگر برای من به دنبال کار در آینده انجام شود و من هر قصد و به عنوان یک عضو فعال جامعه و دولت است که من دوست دارم.”

“زندگی حرفه ای من در آلبانی و تصدی به عنوان رهبر اقلیت مجلس را نداشته اند ممکن است بدون عشق و صبر و فداکاری اعضای خانواده به خصوص همسر من, لورن,” او اضافه شده است.

کلب گران بود برای رانندگی در حال مستی در Dec. 31 پس از gulping “چهار یا پنج کوکتل” در یک نوار محلی و توفنده به یک خندق در نزدیکی ایالت خانه در شهر ویکتور نزدیکی روچستر.

او سپس سرزنش به نوبه خود از وقایع همسرش, با توجه به مدارک دادگاه گفتن AAA راننده که وارد در صحنه “همسر من در حال رانندگی بود! … شما می دانید که چگونه زنان رانندگی!”

او بعدها گفت که او نمی یاد پرتاب او را زیر اتوبوس.

کلب دستگیر شد و به زندان گرفته شده توسط Ontario شهرستان کلانتر که در آن او را منفجر .16 — دو حقوقی محتوای الکل خون محدود می کند.

در طول تفهیم اتهام در ویکتور شهر دادگاه در ماه گذشته قاضی لغو سیاستمدار مجوز اما کمی کوتاه آمد پذیرش سختی استشهاد اجازه می دهد کلب به 200 مایل به علاوه رانندگی به و از کار خود را به عنوان یک دولت نماینده مجلس در آلبانی.

کلب استعفا از رهبری او پست به عنوان رئیس مجمع اقلیت کنفرانس پس از مدت کوتاهی با استناد به “چالش های شخصی.”

او نیز فرار از روی لئامت دادن مختصر به عنوان یک جمهوری خواه فرمانداری حریف به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در سال 2018 قبل از ترک.

کلب خدمت در دولت و مجلس از سال 2000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی