ایران coronavirus محرک لایحه پرده $1,200 چک برای

گزارش پرده برداری از یک محرک لایحه دوشنبه به بی پرده سقوط اقتصادی ناشی از coronavirus از جمله پرداخت های مستقیم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

حدود 1 تریلیون دلار بسته خواهد به 1200 دلار تخفیف مالیاتی برای افرادی که به دست آورده $75,000 یا کمتر از سال گذشته است.

تخفیف به تدریج کاهش می یابد برای درآمد بالاتر و افراد با درآمد بیش از $99,000 می کنید هیچ چیز — یک کلاه کمی بالاتر از پیش بینی.

کاهش درآمد مردم را کمتر کنید و همچنین با حداقل تخفیف از $600 اگر درآمد خود را حداقل $2,500. به 247-صفحه لایحه همچنین پیشنهاد 500 دلار برای هر کودک تخفیف.

“بازیابی چک تا 1200 دلار خواهد بود را به دست بسیاری از مالیات دهندگان ارائه پول نقد بلافاصله به افراد و خانواده” کمیته امور مالی مجلس سنا در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور تهمت درخواست شده است که این قانون شامل پرداخت های مستقیم به مصرف کننده افزایش خرید. کاخ سفید درخواست دو $1,000 امواج چک به تمام مالیات دهندگان اما برخی از جمهوری خواهان بازدید از این ایده skeptically.

سناتور جمهوریخواه به خبرنگاران گفت: در روز قبل از آن که تخفیف — اغلب به عنوان “چک” — به احتمال زیاد خواهد بود انتقال الکترونیکی.

برخی از جمهوریخواهان از جمله سناتور. لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی در اعتراض به پرداخت های مستقیم به نفع تقویت بیمه بیکاری پرداخت.

این بسته همچنین شامل 300 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک خواهد بود که ببخشند اگر شرکت های دراز نمی کردن کارگران.

یکی دیگر از 58 میلیارد دلار وام را به شرکت های هواپیمایی رنج تقاضا غوطه بدتر از بعد از 9/11 با یکی دیگر از $150 میلیارد دلار از وام و ضمانت وام به کسب و کارهای دیگر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) رونمایی از بسته پنج شنبه اما مهمترین آنها به اشتراک گذاشته شده هیچ چهره های خاص در آمریکا هستند. او گفت: این لایحه یک نقطه شروع برای گفتگو با حزب دموکرات.

“دو حزبی بحث باید فورا شروع و در ادامه با فوریت” مک کانل گفت. “ما باید به مردم آمریکا را پشت. این قانون قابل توجه است گام بعدی سنا و مجلس است و نه در هر نقطه تا زمانی که ما اقدام است.”

مدت کوتاهی پس از اعلام کاخ سفید اقتصاددان لری Kudlow و قانونی مدیر امور اریک Ueland وارد در کاپیتول هیل برای ملاقات با سناتورهای.

مک کانل گفت: “ما مشتاقانه منتظر دیدار با ما دموکراتیک همتایان فردا.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) معتقد است که برای محرک به تمرکز بر روی بیکار. بسیاری از اوباما و همچنین حمایت از یک افزایش موقت نرخ بیکاری پرداخت به مردم گذاشته و به عنوان یک نتیجه از دولت های محلی سفارش و کسب و کار بسته شده است.

شومر در روز پنج شنبه نیز پیشنهاد 400 میلیارد طرح مارشال سبک بیمارستان بودجه افزایش دهد.

در روز پنج شنبه مجلس سنا رای 90-8 به تصویب عظیم دیگری coronavirus پاسخ بسته بود که دستکاری شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.). که در مقابله تاسیس رایگان COVID-19 تست انبوه افزایش بودجه برای دولت با افزایش فدرال پزشکی پرداخت و مورد نیاز بسیاری از کسب و کار به گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی. آن را نیز شامل 1 میلیارد دلار کمک غذایی و 1 میلیارد دلار در صندوق بیکاری.

در اوایل این ماه در کنگره تصویب اولیه $8.3 میلیارد پاسخ بسته بندی بودجه, لوازم پزشکی, تحقیقات واکسن و پاسخ دولت تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>