ایران با تشکر. لی Zeldin می خواهد de Blasio حذف از دفتر میان جرم ولگردی و قانونی شکنی

نیویورک تشکر. لی Zeldin می خواهد شهردار, بیل د Blasio سرنگون از دفتر در پی افزایش خشونت اسلحه و جرم و جنایت در این شهر دیده می شود در هفته های اخیر.

در یک صدای جیر جیر سهشنبه طولانی جزیره جمهوریخواه متهم de Blasio از “از بین بردن شهرستان بزرگ ما از داخل به خارج است.”

“شهر نیویورک نمی خواهد آن را از طریق او باقی مانده اصطلاح” Zeldin نوشت. “او نیاز به فورا حذف از دفتر برای نجات شهر و محافظت از مردم که زندگی می کنند وجود دارد!”

Zeldin که نشان دهنده 1st کنگره منطقه که شامل Suffolk County, دو برابر کردن تقاضا چهارشنبه.

“قتل تیراندازی و دیگر جنایات ادامه خونتان در نیویورک” او هنوز توییتی. “کیفیت زندگی در نظر گرفتن ضرب و شتم پلیس هستند که زیر اتوبوس انداخته و چپ رادیکال است که در هزینه & نابود کردن شهر است. DeBlasio باید فورا حذف خواهند شد. این شهر نمی خواهد آن را از طریق بقیه مدت خود را.”

اپل بزرگ دیدم 205 تیراندازی در ژوئن ترین که ماه از سال 1996.

Zeldin توييتها — که انعکاس آن از رئیس جمهور تهمت انتقاد de Blasio را از دست داده و اخیر جرم ولگردی و قانونی شکنی و حمایت از پلیس اصلاحات — بیا پاشنه خونین ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته هنگامی که 49 نفر را به ضرب گلوله کشته شدند, 11 ضرب.

د Blasio تاکنون موفق به ارائه بتن طرح برای چگونه برای مبارزه با معضل خشونت. Hizzoner تا به جای butted سر با NYPD بیش علل افزایش خشونت اسلحه.

شهرستان سالن سخنگوی Freddi گلدشتاین شات پشت در Zeldin اظهارات.

“نماینده ممکن است از دست رفته این توجه او نیست زنده در شهر نیویورک اما شهردار و NYPD سوار جرم به پایین ترین سطح خود در طول زمان خود را در اتاق کار — و این چیزی است که آنها می خواهید انجام دهید, دوباره,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>