پس از جیمز دولان در زمان بیش از مالکیت نیکز در سال 1999 و شش نفر اجرا کرده اند تیم بسکتبال عملیات از جمله استیو میلز دو بار. در اینجا گوری مختصر و مفید:

اسکات انگشت (1999-2003)

پس از یک اجرا به NBA Finals تحت Jeff Van Gundy به عنوان شماره 8 دانه در کنفرانس شرق در تحریم-کوتاه فصل 1998-99 (50 بازی), اشپزخانه استخدام شد در ماه اوت سال 1999 به جای موقت GM اد Tapscott که بر گرفته بود پس از Ernie Grunfeld اخراج شد در ماه آوریل است. (Tapscott infamously پیش نویس فرانسوی در دور اول نیم تنه فردریک Weis که ماه ژوئن.)

در سال اول تحت اشپزخانه سابق جاز اجرایی نیکس ساخته شده نهایی کنفرانس شرق اما تصدی خود را بیشتر به یاد Van Gundy ناگهانی استعفای اواخر حرفه ای تجارت از پاتریک اوینگ به سیاتل و کلاه-فلج معاملات برای بارها مجروح به جلو آنتونیو McDyess بالا و حقوق و مزایای سپاه پاسداران Shandon اندرسون و هوارد Eisley.

درجه: D

Isiah Thomas (2003-2008)

سالن از شهرت گارد با پیستون unfathomably باعث بدتر شدن اوضاع شده پس از مصرف بیش از برای اخراج انگشت در دسامبر 2003. Isiah معامله دور یک سری از پیش نویس میدارد در معاملات برای Stephon Marbury, Eddy کاری و دیگران. او تا به حال فقط یک حذفی به ظاهر نشان می دهد خود را برای تصدی اول-دور رفت و برگشت توسط رقیب شبکه در فصل اول خود را.

جانباز مربی لنی Wilkens استعفا داد میدوی از طریق 2004-05 کمپین تنها پس از 82 بازی. توماس استخدام لری براون که او نیز به طول انجامید یک فاجعه 23-59 فصل دوم-بدترین در لیگ قبل از دریافت یک 18.5 میلیون دلار خریداری. توماس در زمان بیش از کمر به عنوان سر مربی در سال 2006 ارسال یک رکورد از 56-108 بیش از دو فاجعه سال است. او همچنین هزینه باغ میلیون هنگامی که او موضوع آزار و اذیت جنسی شکایت آورده سابق تیم اجرایی Anucha براون Sanders.

درجه: F

دانی والش (2008-2011)

سابق پیسرز رئیس جمهور آورده شد و در کنار تلاش برای پاک کردن Isiah ظروف سرباز یا مسافر شلیک توماس در پایان فصل 2007-08. Mike D’Antoni استخدام شد به عنوان سر مربی و والش در زمان مراحل در نهایت به نیکز در زیر درپوش حقوق.

او معامله دور جمال کرافورد زاک رندولف تیم توماس و دیگران — و همچنین خریداری Marbury — در حرکت است که در نهایت ایجاد فضای کافی برای نیکس به امضای متحرک رایگان agent در تابستان 2010. LeBron James, Dwyane وید و کریس باش رد نیکز به تیم در میامی هر چند Amar خاوری Stoudemire امضا شد و به $100 میلیون قرارداد. دولان فرماندهی 2011 ایران برای کارملو آنتونی از Walsh, اما, باعث والش به استعفا در پایان 2010-11 البته اول از سه مستقیم فصل این تیم رسیده برگشتی.

درجه: B

James Dolan
جیمز دولانPaul J. Bereswill

گلن گرونوالد (2011-2013)

آینده خاموش 2011 حذفی رفت و برگشت توسط بوستون, Grunwald به دست آورد دفاعی مرکز تایسون چندلر در یک علامت-و-تجارت است. در یک unheralded حرکت او همچنین اضافه جرمی لین که به طور خلاصه در زمان لیگ توسط طوفان (یعنی Linsanity) در فوریه 2012. D’Antoni استعفا داد و به جای مایک Woodson در ماه مارس و نیکز به پایان رسید در یک 18-6 و پا زدن قبل از از دست دادن به میامی در دور اول پلی آف.

فصل آینده Grunwald احاطه آنتونی با جانبازان مانند جیسون کید رشید والاس کنیون مارتین و دیگران و نیکز برنده 54 بازی و یک دور اول حذفی سریال بیش از بوستون قبل از از دست دادن به ایندیانا است. تصمیم به تجارت این تیم 2016 در دور اول پیش نویس انتخاب در یک بسته برای تورنتو به جلو Andrea Bargnani رفتن نیست به خوبی حال و Grunwald رفته بود با شروع فصل بعدی.

درجه: B-

استیو میلز (2013-14)

میلز در حال حاضر تیم رئیس جمهور نیز در زمان بیش از GM وظایف 2013-14 فصل فقط دو روز قبل از شروع آموزش به اردوگاه. اما نیکز تضعیف به 37-45 تحت Woodson از جمله MSG-رکورد 62-نقطه بازی توسط آنتونی در ماه ژانویه از دست رفته پلی آف یک بازی.

فیل جکسون به 11 بار قهرمان NBA به عنوان یک مربی با گاو و لیکرز واگذار شد پنج سال $60 میلیون معامله توسط هرگاه در ماه مارس که فصل یک بار دیگر وصله پینه کردن بسکتبال عملیات با وجود داشتن هیچ تجربه مدیریتی با آسیاب مشخصات فنی باقی مانده به عنوان مدیر کل.

درجه: C-

فیل جکسون (2014-17)

ذن استاد axed Woodson در پایان فصل آورده و در یکی از بازیکنان سابق, Derek Fisher, برای اولین بار مربیگری استخدام. جکسون اولین حرکت بودند به jettison چندلر و ریموند فلتون در فصل تابستان تجارت با دالاس و سپس J. R. Smith and Iman Shumpert در دیگر کاهش هزینه تجارت با کلیولند و در نهایت یک خریداری از Stoudemire در ماه فوریه است.

فیشر اولین سال بود 17-65 فاجعه هر چند جکسون انتخاب اروپایی مرد بزرگ Kristaps Porzingis با چهارم-به طور کلی انتخاب در پیش نویس است. نیکز دوباره امضا آنتونی به پنج سال $120 میلیون معامله اما فیشر اخراج شد و بدون اتمام فصل دوم و جایگزین شد مربی موقت Kurt Rambis پس به همان اندازه uninspiring انتخاب جف Hornacek. روز پس از جکسون پیش نویس گارد فرانک Ntilikina با شماره 8-به طور کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس او خریداری شد از دو سال آخر خود را در قراردادی به ارزش 24 میلیون دلار.

درجه: F

میلز دوباره (2017-20)

کارخانه های تولید اصلاح شده انتخابات ریاست جمهوری پس از جکسون خروج و اسکات پری استخدام شد که جنرال موتورز در سال 2017 پس از جلو دفتر نانامی به بازی با اورلاندو دیترویت و ساکرامنتو است. قبل از اینکه در سال گذشته تجارت مهلت اواز یا موسیقی دو نفری ریخته شده (پاره ACL) و ناراضی Porzingis — همراه با قرارداد Tim Hardaway و کورتنی لی در یک کلاه-پاکسازی و مقابله با دالاس که همچنین مشبک نیکز دو آینده دور اول میدارد.

هنوز هم پس از دیگری 17-65 فصل دولان و نیکز’ مقابل دفتر نمی تواند متقاعد کردن هر ستاره رایگان نمایندگی — کوین دورانت, Kyrie Irving یا Kawhi Leonard — برای گرفتن پول خود را. آنها به جای چرخد به بعد ردیف از بازیکنان در دسترس امضای هفت جانبازان از جمله ژولیوس Randle و مارکوس موریس به کوتاه مدت می پردازد. نیکز مربی دیوید Fizdale اخراج شد در ماه دسامبر و به جای G-لیگ مربی مایک میلر به طور موقت. با تیم 15-36 به طور کلی در این فصل میلز نیز axed جمعه دو روز قبل از این سال مهلت تجارت.

درجه: D

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de