انجیل برای آسیا خواستار مسیحیان به دعا و سریع برای پایان coronavirus در طول لنت

با کشنده شیوع کروناویروس, پخش كردن, مسیحیان در سراسر جهان در حال گرفتن اقدامات احتیاطی در حالی که عموم رعایت لنت به عنوان برجسته بین المللی ماموریت سازمان خواستار مؤمنان را به دعا و سریع برای پایان COVID-19 که به کشته شدن بیش از 2700 نفر است.

انجیل برای آسیا (GFA) ایجاد یک لنت مذهبی, تقویم آنلاین است که شامل نماز و خوانش کتاب مقدس به مسیحیان به یاد داشته باشید 40 روز عیسی روزه در کویر به عنوان ثبت شده در انجیل متی ، مرقس و لوقا.

“ما در حال تشویق و درخواست از مسیحیان در سراسر جهان به دعا و درخواست رحمت و فضل خدا: برای کسانی که تحت تاثیر coronavirus برای حفاظت از خود و قدرت برای پزشکان که صادقانه کار را به شفا و امید و حکمت برای رهبران در سازمان ملل که در برخورد با این فاجعه” دنی Yohannan, GFA معاون رئیس جمهور گفت: فاکس نیوز.

“در حالی که ما می دانیم بسیاری وجود دارد که در حال کار در سراسر ساعت برای پیدا کردن یک درمان این بیماری جهانی است در آن تاثیر و یک تراژدی است که همه ما باید در مورد مراقبت و نگران است.”

در علاوه بر این به مرگبار شیوع کروناویروس است که متوقف توده ها در Phillippines کره جنوبی و ایتالیا GFA مسیحیان را تشویق به دعا برای قربانیان قاچاق جنسی کودکان به بردگی گرفته شده در بیگاری و دیگران درد و رنج بی رحمانه بی عدالتی است.

“جهان امروز ما به شدت نیاز به مداخله خدا و فضل” Yohannan در بیانیه ای گفت. “این فصل روزهای پرهیز و روزه است هدفمند فرصت های که در آن ما به دنبال خدا و از او بخواهید که به ما قلب او را به درد و رنج مردم جهان است.”

Workers spraying disinfectant in front of Myungsung Church in Seoul, South Korea today.
کارگران پاشش مواد ضد عفونی کننده در مقابل Myungsung کلیسا در سئول کره جنوبی امروز.AP

بیش از یک میلیارد مسلمانان در سراسر جهان را مشاهده لنت با توجه به تخمین های ذکر شده توسط این گروه است. اما در این سال متفاوت است برای مؤمنان به ویژه در آسیا است. با وجود coronavirus نگرانی بسیاری از پیدا کردن امید در صلیب.

“بسیاری از مسیحیان کشف غنای روزهای پرهیز و روزه سنت و در حال رشد و نزدیک به عیسی مسیح از طریق خود انکار قربانی دادن و روزه گرفتن و برابر ملتهب نماز” Yohannan اضافه شده است.

“زیبا وجود دارد عناصر این سنت مسیحی است که مهم است برای حفظ. رعایت لنت دست راه برای کمک به قلب ما پس گرفتن احترام و مقدس ترس از خدا در زندگی ما است.”

The 40-year-old mission agency سهام “خبر خوب” عیسی در سراسر آسیا با حمایت بیش از 70000 کودکان, انجام رایگان پزشکی پردیس در بیش از 1200 روستا و جوامع از راه دور حفاری هزاران نفر از تمیز کردن آب چاه ها و فیلتر های آب و همچنین آوردن درآمد-تولید هدایای کریسمس هر سال برای بیش از 200 ، 000 خانواده های نیازمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>