رژیم صهیونیستی. کومو می افزاید: هشت متحده به نیویورک منطقه قرنطینه سفارش

آلبانی — رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اضافه شده هشت جدید متحده به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات 14 روز در قرنطینه سفارش برای مسافران سهشنبه در حال رشد دولت لیست به 16 متحده تجربه coronavirus خوشه.

این بدان معناست که افراد ورود دولت امپراتوری از کالیفرنیا, گرجستان, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا و تنسی را در حال حاضر به قرنطینه برای 14 روز و یا جریمه و مجازات برای noncompliance.

“اگر شما اعتراف کردید که مشکل شما در حال رفتن به آمده تا با یک راه حل است. ما در حال تلاش برای نگه داشتن عفونت از نیویورک” کومو گفت: در طی یک مصاحبه در NY1.

“به یاد داشته باشید راه عفونت آغاز شده در نیویورک است که آن را از اروپا آمد و در هواپیما از طریق فرودگاه های ما. در حال حاضر ما باید تمام این کشورهای دیگر هستند که به شدت آلوده. ما ترس است که آنها در حال رفتن به پرواز به نیویورک و علت همان مشکل و آن را تنها بدتر شدن است.”

“ما در حال حاضر دارای 16 ایالت است که با فرمول برای قرنطینه. که رفته است. در حال حاضر کالیفرنیا, گرجستان, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا, تنسی – آنها ضربه قرنطینه آستانه. پس از 16 متحده در حال حاضر موضوع را به قرنطینه در نیویورک است. که بسیار مهم و مشکل است,” او اضافه شده است.

کومو همراه با “شرکای منطقه ای” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و کانکتیکات دولتی جدید لمانت تحمیل 14 روز انزوا سفارش برای بازدید کنندگان از آمدن از آلاباما, آریزونا, آرکانزاس, فلوریدا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا و واشنگتن است.

دستور به اثر رفت پنج شنبه.

آمده است که در منطقه سه جانبه دولت لیست یا باید نشان می دهد دولت عفونت رای دادن که 10 COVID-19 عفونت در هر 100 ، 000 نفر یا 10 درصد یا بالاتر رای مثبت بیش از هفت روز نورد متوسط است.

کومو گفت: “تصادفی چک” انجام خواهد شد بازرسان در مسافران و دولت نیز با تکیه بر “افتخار نظام است.”

سوم-اصطلاح دموکرات دارای توجیه این حرکت با توجه به افزایش نرخ ابتلا به عفونت در سراسر کشور به عنوان کشورهای دیگر در حال دیدن خوشه های زیر خود را جدا اقتصادی بازگشایی برنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>