رژیم صهیونیستی. کومو می گوید گارد ملی ‘در حالت آماده به کار’ به عنوان جورج فلوید تظاهرات خشم در

گارد ملی است “آماده به کار” در نیویورک صورت نیاز برای کمک به سرکوب هرج و مرج تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه, مینه سوتا در دست افسر پلیس سفید درک چوین Gov. اندرو کومو روز یکشنبه گفت.

هر چند نیروهای نظامی هستند و در عین حال به منظور اعزام آنها در حال انتظار در بال با یک چهارم-شب متوالی تظاهرات همه اما برخی کومو به خبرنگاران گفت: در آلبانی.

“انفجار دیدیم شب گذشته ما احتمالا آن را ببینید امشب دوباره گفت:” کومو. “من گارد ملی در حالت آماده به کار. هر جایی که نیاز به کمک های اضافی که در آن پلیس محلی می تواند آن را اداره کند ما باید گارد ملی و ما از دولت و پلیس است.”

سربازان دولت شده اند افزایش نیروهای بومی و محلی شمال ایالت کومو گفت و اشاره کرد که روچستر را دریافت خواهد کرد “200 اضافی پلیس ایالتی” توسط nightfall.

فرماندار مشخص نیست که چگونه بسیاری از پلیس ایالتی در حال حاضر در روچستر.

بالای کومو دستیار ملیسا DeRosa اضافه شده است که “حدود 150” سربازان مستقر خواهد شد به بوفالو و سیراکیوز و آلبانی نیز ممکن است دریافت تقویت.

گارد ملی آینده را تشکیل خط دفاع “اگر ما نیاز به بیش از پلیس ایالتی گفت:” کومو.

سرباز گارد ملی در حال حاضر مستقر شده اند در صورت تظاهرات در کشورهای دیگر از جمله کالیفرنیا و ایالت مینه سوتا.

Andrew Cuomo
اندرو کوموهانس Pennink

خواسته در مورد امکان یک ایالت مقررات منع رفت و آمد, کومو رد نمی آن را آشکار اما گفت که این اثر از جمله خاموش شدن ناگهانی بستگی به شهر.

“وجود دارد هیچ one-size-fits-all اینجا,” او گفت:. “حکومت به خوبی کار می کنند در برخی از شهرستانها در برخی از شهرستانها آنها می توانند ایجاد مسائل اضافی. به طوری که در یک مورد به مورد و بر اساس.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio زودتر یکشنبه گفت: “هیچ برنامه ای” برای یک حکومت نظامی هر چند NYPD کمیسر درموت شیا نشان داد که آن را حداقل بر روی میز است.

کومو گفت که تحت فشار از شنبه شب ضرب وشتم های محلی و ادارات پلیس برگزار شد ،

“آن را زشت بود شب گذشته. اما از یک مدیریت نقطه نظر یک افسر پلیس و یک منبع نقطه نظر هر محل آنچه را که آنها تا به حال به انجام,” او گفت:. “این فقط یک وضعیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>