رژیم صهیونیستی. کومو به pols: ‘شما’ در آلبانی با وجود coronavirus

“انجام کار خود را.”

بود که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو پیام روز شنبه به قانونگذاران مردد به نشان می دهد تا در آلبانی به عنوان یک دولت بودجه مهلت و دو قانونگذاران ایالتی آزمایش مثبت برای coronavirus.

رژیم صهیونیستی. کومو است اصرار قانونگذاران ایالتی سفر به آلبانی این هفته برای مذاکره و تصویب بودجه دولت توسط آوریل 1 تاریخ مقرر در میان اخبار که دو قانونگذاران ایالتی آزمایش مثبت برای coronavirus شنبه.

“دولت ضروری است و در عملیات برای مدیریت این وضعیت است. به من که مثل کرد و گفت: در جنگ زمانی که مردم ممکن است کشته شده در جنگ, آن را حس برای ارسال سربازان ؟ ” فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با بالا بردن اهمیت سیاستمداران مسئولیت.

“باید کنگره را نشان نمی دهد ؟ باید پلیس را نشان نمی دهد ؟ شما درخواست پرستاران به نشان می دهد و وظیفه خود را انجام دهد.

“آن را مانند آنها در حال کار در یک بیمارستان و یا گرفتن خون آنها در حال کار در یک دولت کنگره خواندن کاغذ و عبور صورتحساب” کومو ادامه داد.

فرماندار ممنوع گردهمایی 500 یا بیشتر به عنوان بخشی از خود را “تراکم کاهش” طرح هفته گذشته با اضافه کردن دستورالعمل برای سالن های با ظرفیت کمتر از 500 محدودیت سطح اشغال 50 درصد است اما این قانون صدق نمی کند به ساختمان های دولتی.

شورای شهر را تخلیه دفاتر خود در منهتن شروع, شنبه, شهر نیویورک رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson اعلام کرد شنبه شب و در تمام جلسات و جلسات ستاد هستند لغو شده است.

“این است که چرا شما در دولت این است که چرا شما در اینجا اگر شما نمی خواهید به در اینجا شما باید برای اجرا انتخاب دفتر گفت:” کومو.

“اگر شما نمی خواهید به انجام خدمات عمومی در زمان بحران پس از آن شما باید در اینجا.”

“انجام کار خود را,” او اضافه شده است.

“قانون گذاران افرادی هستند که من آنها ارائه همان دستورالعمل های من همه ارائه. اجتماعی فاصله شود, هوشمند, شما در حال مقامات منتخب هوشمند مانند یک صاحب کسب و کار مانند بچه های من مثل همسایه مثل همه”

مجمع سخنران کارل Heastie اعلام کرد در توییتر شنبه شب دو قانونگذاران ایالتی در اواسط دهه 60 آزمایش مثبت برای ویروس — مجلس چارلز بارون (D-بروکلین) و Assemblywoman هلنه Weinstein (D-بروکلین).

دولت ساختمان کاپیتول در حال حاضر بسته به بازدید کنندگان قرار گرفتند و تمیز کردن در روز یکشنبه ،

قانونگذاران رفتن به آلبانی گفته شده به “پک سنگین” پیش بینی یک هفته طولانی.

در همین حال وزارت امور خارجه بهداشت ، معاون رهبر اکثریت مایک Gianaris (D-کوئینز) و دولت از سوی دیگر ، Gustavo ریورا (D-برانکس) خود را بسته دفاتر منطقه.

کومو گفت که او می خواهد برای “سرعت بخشیدن” روند بودجه اشاره کرد coronavirus به احتمال زیاد مختل درآمد دولت برای سال آینده است.

او همچنین خواسته حسابرسی امور خارجه تام DiNapoli به ارائه یک تجدید محاسبه از درآمد این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>