دولت هیچ برنامه ای برای تعطیل وال استریت در میان coronavirus بحران

دست و پنجه نرم کردن: بازار سهام غلتکی سوار coaster نمی خواهد به احتمال زیاد در هر زمان به زودی — و دولت هیچ برنامه ای برای خاموش کردن آن پس از آن می توانید خنک کردن.

با وجود پچ های این هفته است که شخص مهم و برجسته سرمایه گذاران در حال بی سر و صدا فشار کاخ سفید به طور موقت تعطیل بازار — یک اقدام اضطراری که نشده است گرفته شده, پس از طوفان سندی آمار در سال 2012 — فیلم بالا از مقامات دولتی می گویند این ایده نیست که جدی گرفته شود.

“این امر ایجاد بیش از آسیب خوب” یک مشاور ارشد کاخ سفید گفت: پست.

در واقع یک شنبه جلسه طوفان مغزی بین رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات کاخ سفید و بانک اجرائی شد “معقولانه خوشبین” با توجه به منبع که در جلسه حضور داشتند.

کاخ سفید است که به جای وزن اقدامات از جمله مالیات بر حقوق برش همچنان به این باور است که رسانه ها هستند overblowing coronavirus تهدید و که بازار واکنش خواهد شد و زمانی که تعداد موارد سطح منبع اضافه شده است.

نگرانی رسمی اضافه شده است که این حرکت می تواند خار هنوز هم بیشتر وحشت فروش — یک نگرانی است که به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از سرمایه گذاران.

“با توجه به تعطیل بازار, من شنیدن این که” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در صبح روز جمعه. “در واقع من از شنیدن مخالف دقیق از حرفه ای. ما قصد داریم به نگه داشتن بازار باز است. که نشانه ای از اعتماد به نفس به مردم است.”

هر کس موافق است.

با داشتن سهام کاهش یافت و به بازار خرس خاک در زمان ثبت دربسته در محیط توسط داو را 10 درصد کاهش در روز پنج شنبه مشخص شده است که بدترین معاملات پس از جمعه سیاه سقوط 1987 — برخی از سرمایه گذاران پیشنهاد این زمان برای استراحت.

تعلیق معاملات برای چند روز استدلال می تواند یدکی سهام از گرفتن bludgeoned بیشتر به ادامه سرفصل های مورد اختلالات از coronavirus ادامه خواهد داد.

“من فکر می کنم آنها ممکن است مجبور به انجام آن را” یکی از برجسته مدیر صندوق پرچین گفت: پست در روز جمعه. “من امید کمی وجود دارد که انعکاس به بازار به طوری که آنها لازم نیست به. اما من یک خرس.”

هنوز هم به عنوان جمعه — با سهام در نهایت گرفتن یک گزاف گویی پس از روز شنبه را قتل عام — نظر اکثریت در وال استریت به نظر می رسد به جانبداری با کاخ سفید است.

اریک مارشال مدیر تحقیقات در هاجز مدیریت سرمایه می گوید: این احتمال وجود دارد بیش از حد در اواخر برای بستن معامله به انجام هر گونه خوب است. به همین ترتیب مارشال frets که بسته شدن بازار می تواند بدتر “هیستری” بیش از coronavirus به جای تسکین آن است.

“من فکر می کنم دو سوم از این آسیب احتمالا انجام شده است تا آنجا که این شوک از بازار,” او گفت:. “نگه داشتن آنها را باز می کند احتمالا پروژه برخی از اعتماد به نفس.”

به جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه circuit-breakers مانند کسانی که S&P 500. ی دو بار در این هفته هستند به اندازه کافی برای آرام کردن بازار در طول شديد selloffs.

“اگر ما به طور ناگهانی برخی از رهبر در این کشور نزدیک است من فکر می کنم که قراره ایجاد ترس بیشتر از اعتماد به نفس” Paulsen گفت.

هنوز هم اگر دولت را به این حرکت در روزهای آینده آن را نمی خواهد اولین بار. در اکتبر 2012 به بازار بسته برای دو روز پس از طوفان سندی ویران شهر نیویورک است. بازار نیز بسته به مدت سه روز پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001.

بازار بورس نیویورک, در ضمن, تایید به پست است که آن را انجام فیزیکی عمیق تمیز کردن آن طبقه تجاری پس از بسته شدن بل در روز جمعه.

“بازار بورس است که با دقت نظارت بر گسترش COVID-19 و قوی احتمالی برنامه تست شده به طور منظم برای فعال کردن عملیات مستمر از بازار بورس بورس باید هر گونه امکانات نهفته باشد” یک NYSE سخنگو در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>