دولت برای پرداخت بیمه آمریکایی’ coronavirus درمان: مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن — بیمه آمریکایی ها قادر خواهد بود به دنبال coronavirus درمان به صورت رایگان با دولت فدرال موافقت با پوشش بیمارستان هزینه رئيس جمهور تهمت جمعه اعلام کرد.

ارائه خواهد شد تحت پوشش 100 میلیارد دلار از صندوق برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که بخشی از یک تاریخی عظیم 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته.

“امروز من خیلی می تواند با افتخار اعلام کند که بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی درمان بیمه coronavirus بیماران خواهد پرداخت توسط دولت فدرال با استفاده از اقتصادی بسته امداد کنگره گذشت ماه گذشته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus جلسه.

“است که باید کاهش هر گونه نگرانی که بیمه آمریکایی ها ممکن است در مورد به دنبال coronavirus درمان,” او اضافه شده گفته بود “بسیار به نفع ما مردم.”

برخی از ملت بزرگترین بیمه از جمله سیگنا و آبی صلیب آبی سپر همچنین اعلام کرده اند آنها را به چشم پوشیدن از همه شرکت برای پرداخت coronavirus درمان به مدت 60 روز آینده.

“است که یک بیانیه و قدردانی می کنیم که” رئیس جمهور گفت:.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: ارائه دهندگان خدمات ممنوع خواهد از شارژ بیمه بیماران برای درمان COVID-19 با دولت فدرال reimbursing آنها.

“به عنوان شرط دریافت کمک های مالی تحت این برنامه ارائه دهندگان خواهد بود ممنوع از تعادل صدور بیمه برای هزینه های مراقبت از خود. ارائه دهندگان خدمات پرداخت خواهد شد در مدیکر نرخ,” او گفت:.

سیاست می آید و پس از گزارش که حداقل یک بیمه, نوجوانان درگذشت از COVID-19 بعد از اینکه تبدیل به دور توسط لس آنجلس بیمارستان و نگرانی های آسیب پذیر آمریکایی ها نمی قادر خواهد بود به دنبال درمان.

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>