Grand Central صاحبان رستوران گاو با MTA

بانوی دل شکسته پدر و ممکن است به زودی شرکت در اجاره نبرد با حمل و نقل متروپولیتن این پست یاد کرده است.

ترمینال گراند سنترال بار و رستوران صاحبان کالایی در MTA — صاحبخانه خود — برای یادآوری آنها را به پرداخت اجاره خود را پس از آنها دستور داده شد به شاتر از coronavirus.

کمتر از 24 ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را فرمان بسته شدن کافه ها و رستوران حمل و نقل عمومی آژانس اخراج کردن یک ایمیل پرداختن به “تعطیلی با توجه به COVID-19.

مارس 17, نامه امضا شده توسط MTA دیوید Florio می گوید آژانس را “به طور موقت” چشم پوشیدن از توانایی خود را برای مجازات مستاجران برای باز شدن برای حداقل تعداد ساعت — قبل از اضافه کردن آن انتظار دارد که اجاره پرداخت می شود در زمان.

“لطفا توجه داشته باشید, توجه خود را با توافق خود را با تعهد به پرداخت اجاره بها همچنان بدون جلو گیری” با توجه به یک کپی از این نامه به دست آمده توسط پست.

یک مستاجر سابق که به زودی آن را به نام “تن-ناشنوا” در حالی که یک زمان مستاجر با اشاره به طنز از MTA بودن کنترل کومو همان مقام دولتی که دستور shutdown.

“شما در حال صحبت کردن در مورد MTA فشردن مستاجران است که آنها می دانند که آنها می تواند قرار داده و از کسب و کار با انجام این کار” اسکات Gerber اپراتور از کمپل آپارتمان در سالن بزرگ مرکزی گفت: پست. “این بی وجدانی که یک سازمان دولتی است که اجرای ما اجاره تعهد که دیگر سازمان های دولتی مجبور به ما نزدیک است.”

مغرور نوار کوکتل پوسته بیش از 1 میلیون دلار در سال در اجاره برای سالن که در اصل ساخته شده است به عنوان یک مجلل, اتاق کار اجاره توسط سرمایه گذار و راه آهن اجرایی John W. Campbell در 1920s.

رژیم صهیونیستی. کومو دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها به توقف عملیات توسط 8 بعد از ظهر روز دوشنبه به جز takeout سفارشات به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در نیویورک افزایش یافت و به بیش از 600.

اما بسیاری از اپل بزرگ کسب و کار می گویند takeout نیز کاهش یافته است از یک صخره و نمی آوردن پول به اندازه کافی برای آنها را به باز باقی می ماند در طول بحران. نیمی از 65 رسانه های خرده فروشی در ترمینال مرکزی بزرگ خدمت به مواد غذایی و یا الکل.

“در طول این زمان به چالش کشیدن ما waiving پنالتی برای ما مستاجران که قادر به باز بماند برای حداقل مدت زمان مورد نیاز” یک MTA گفت: بدون پرداختن به موضوع اجاره.

عنوان پست گزارش ماه گذشته, بانوی دل شکسته, پدر و جو Germanotta شده است حاضر به پرداخت اجاره خود را در اعطای مرکزی رستوران ترمینال و نوار, هنر, پرنده & Whiskey Bar ادعا سیستم حمل و نقل را بی خانمان مشکل خود را آسیب دیده است کسب و کار.

MTA نقل مکان کرد به اخراج Germanotta که مدیون $260,000 در اجاره و هزینه های روز دوشنبه — همان روز کومو دستور eateries بستن درهای خود را به همه کسب و کار به جز takeout.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>