بزرگ شاهزاده خانم کروز مسافران در قرنطینه امتناع coronavirus آزمون

بسیاری از مسافران که متحرك از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در برزخ خاموش سواحل کالیفرنیا در اوایل این ماه در حال حاضر به دلیل خودداری از آزمایش COVID-19 در حالی که در قرنطینه با توجه به یک گزارش جدید.

کشتی حمل 3,500 مردم شده بود و معطل ماندن حدود 10 کیلومتری شمال کالیفرنیا قبل از docking مارس 9. حداقل 21 نفر سرنشین — 19 خدمه و دو مسافر — تایید شد آلوده زیر در هیئت مدیره تست از 45 نفر.

بقیه سرنشینان به پایگاه نیروی هوایی تراویس برای 14 روز در قرنطینه است که تنظیم شده است برای پایان دادن به اوایل هفته آینده. اما در حال حاضر دو سوم از آنها در حال کاهش coronavirus تست — عمدتا به دلیل آنها نمی توانید صبر کنید برای رفتن به صفحه اصلی KGO-تلویزیون گزارش شده است.

“ما نمی دانم برای مطمئن شوید که هنگامی که ما می توانید نتایج” کارمن Kilcullen, 86 که قرنطینه با 84 ساله, شوهر, لری گفت: خروجی مورد او تصمیم به کاهش است. “در صورتی که نتایج در آمد و بعد از آن ما می خواهم به ماندن بگیرید.”

وقتی پرسیده شد که اگر زن و شوهر است علاقه مند به دانستن وضعیت خود کارمن گفت: “ما هیچ نشانه.”

“آنها ما را حرارت پزشکان ما متوسط دو بار در روز و ما باید همه چیز را عادی,” او اضافه شده است.

اما ایستگاه متخصص پزشکی دکتر Alok پاتل گفت که آن را غیر معمول است برای مردم را به هیچ علائم و هنوز تست مثبت است.

“و این است که واقعا از روی حیله و تزویر زیرا ما هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه این افراد بدون علامت هنوز هم می تواند گسترش عفونت,” او گفت:, و اضافه کرد که دوره کمون می تواند بیش از 14 روز است.

مردم در قرنطینه برگزار می شود در Travis داده می شود “این فرصت را به آزمایش می شود برای COVID-19” و نه مجبور به انجام این کار با توجه به اخطار های صادر شده برای آنها.

اما پاتل گفت: تست دیگر ممکن است یک گزینه اگر شیوع ميگيرد.

مسافران آلن و Fran Brast از دنویل کالیفرنیا گفت: خروجی آنها توافق کردند به آزمایش می شود و انتظار دارند نتایج به آمده در طولانی قبل از آن زمان به ترک پایه سه شنبه.

“ما قطعا می خواهید بدانید که آیا یا نه ما در حال قرار دادن هر کس دیگری در معرض خطر و می خواهید مطمئن شوید که ما در حال حفاظت از خانواده و دوستان و هر کس دیگری ما را در تماس با” آلن Brast گفت. “برای ما مهم بود که بدانند چه نمره است.”

هفته گذشته چهار عمده خطوط کروز, کارناوال, رویال کارائیب نروژی و کارشناس ارشد همه توافق به حالت تعلیق در خروجی cruises برای 30 روز در رئیس جمهور تهمت درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>