29-ماه-پیر مرد, منتظر, برهنه در راهرو پیچیده مسکن در هارلم به کمین پلیس — پس خواهش کرد که دو تن دیگر از افسران به “ما شلیک” در حالی که او کشتی برای پلیس, تفنگ, سری جدید گرافیک ویدئوها شنبه منتشر شد نشان می دهد.

کشنده حادثه آغاز شده فقط قبل از 2 صبح Oct. 23 زمانی که پلیس بودند به نام به 2785 فردریک داگلاس بلوار. برای یک نامنظم مرد بعد از شناسایی به عنوان ویکتور هرناندز, لگد زدن و کوبیدن بر درب در طبقه دوم.

یک جفت از بدن جدید دوربین ضبط شده از دو پاسخ افسران و منتشر شده توسط NYPD روز چهارشنبه دستگیر بسیاری از نمایشی صبح زود روبرو می شوند.

قبلا منتشر دوربین مدار بسته تصویری از اتاق رختشویی از ساختمان را نشان می دهد هرناندز در انتظار افسر کریستوفر Wintermute به مناظر خود را.

هرناندز آتش خاموش حداقل یک شات در پلیس هدف قرار دادن او در مرکز جلیقه ضد گلوله و از بین بردن خود bodyworn دوربین تصویری را نشان می دهد.

Wintermute خاموش کردم یک شات به عنوان او به زمین افتاد اما معلوم نیست اگر او گلوله هرناندز با توجه به NYPD.

هرناندز پس از آن جهش بر روی Wintermute و تلاش می کند به گریبان افسر خدمات سلاح های دور از او را — در حالی که جیغ “ما شلیک! ما شلیک!,” تصویری را نشان می دهد.

لحظه های بعد ویدیو جدید نشان می دهد افسران مایکل Buliga و ویتنی مارتین آمده در اطراف گوشه و آتش نشانی 15 بار در هرناندز از فقط پا — ضربه 29 ساله “چند بار.”

به عنوان هرناندز بود التماس با پلیس به “ما شلیک!,” Wintermute شنیده می شود فریاد “او شلیک کنید!,” این ویدئو را نشان می دهد.

Officer Christopher Wintermute's body cam
NYPD

هرناندز که زندگی در این ساختمان بود که در صحنه مرده.

تصویری از Wintermute بدن دوربین بود نجات پس از دستگاه به ضرب گلوله کشته شد.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از بار هرناندز آمار بود NYPD تیراندازی.

قبل از کشنده تعامل با پلیس هرناندز که در خدمت به عنوان ساختمان سرپرست کشته خود را خوک گینه با توجه به NYPD مقامات.

ریچارد اسپوزیتو NYPD معاون کمیسر اطلاعات عمومی گفت: بخش بود “بسیار خوش شانس” وجود دارد هیچ دوستانه-آتش صدمات در محله های نزدیک روبرو می شوند.

“آن را خوش شانس است که خود را همکار افسر نبود شات” اسپوزیتو گفت.

تنها یک پوسته پوشش از هرناندز 9mm gun بازیافت شد اما مقامات بر این باورند عکس سه — دو از هرناندز و یکی از Wintermute — شنیده میشد در تصرف قبل از دو پولیس وارد شده است.

Wintermute هفت سال کهنه نیروی, آورده بود به هارلم در بیمارستان منتشر شد اما در عرض هفت ساعت با تنها جزئی زخم های صورت خود را از مبارزه با هرناندز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im