چینی فن آوری شرکت است که صاحب Grindr بنا به گزارش رسیده یک معامله به فروش محبوب دوستیابی گی برنامه به عنوان مورد نیاز توسط مقامات ایالات متحده.

پکن Kunlun فناوری گفت: از آن خواهد خود را به فروش 98.5 درصد سهام در Grindr برای حدود $608.5 میلیون دلار به یک شرکت به نام سن ویسنت کسب LLC رویترز روز جمعه گزارش داد.

یکی از افراد مشغول به کار در یک خرید Grindr جیمز لو معاون رئيس جمهور سابق در Baidu دیگر چینی با تکنولوژی شرکت با توجه به اخبار آژانس.

گزارش شده برخورد می آید پیش از 30 ژوئن مهلت که مقامات ایالات متحده مجموعه در سال گذشته برای Kunlun به فروش Grindr. پکن-مبتنی بر وب شرکت بازی مواجه شده است و نگرانی در مورد چگونه آن را دست زدن به داده های کاربر برای Grindr که تماس خود را “بزرگترین برنامه های شبکه های اجتماعی, گی, bi, ترانس, و عجیب و غریب مردم است.”

Kunlun بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر جمعه صبح.

Kunlun گزارش در زمان اکثریت سهام در Grindr در سال 2016 خریداری و بقیه شرکت در سال 2018 اما موفق به ارسال یا معامله به کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده یک پنل است که به بررسی تصاحب شرکت های آمریکایی. Kunlun به مقابله با این کمیته در ماه مه گذشته که در آن نیاز به خلاص شدن از شر Grindr.

کمیته این گزارش دقیق نیست نگرانی خود را در مورد Kunlun مالکیت از Grindr. اما این شرکت به برخی از آن مهندسین دسترسی به کش بسیار حساس اطلاعات از Grindr در مورد میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جمله پیام های خصوصی و وضعیت HIV رویترز گزارش سال گذشته است.

خارجی سرمایه گذاری کمیته همچنین بنا به گزارش راه اندازی یک بررسی از یک معامله است که به کمک تقویت Infinite از wildly محبوب برنامه اشتراک گذاری ویدیو. چینی شرکت فناوری ByteDance به دست آورد لب همگام سازی نرم افزار موسیقی.ly در سال 2017 و بعد ادغام آن با Infinite.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی