فروشنده نیشگون گرفتن و کشیدن ساعت به محافظت از همسر خریداران از coronavirus

فروشگاه های مواد غذایی در حال صرفنظر از صبح زود ساعت برای خریداران برای کمک به محافظت از آنها را از coronavirus.

منطقه ای و سوپر مارکت های زنجیره ای از جمله Stop & Shop, مورتون ویلیامز و هوستون مواد غذایی شهر اولویت دادن به سالمندان در شروع کسب و کار خود را روز به کمک به آنها را جلوگیری از جمعیت که مقامات می گویند که کلید نگه داشتن آنها را ایمن از ویروس.

آنها پیوست دلار کلی تخفیف-فروشگاه های زنجیره ای است که اختصاص ساعت اول هر روز خرید به سالمندان شروع روز سه شنبه. تنسی مبتنی بر شرکت در عمل بیش از 16,000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده.

“ما قدردانی مشتریان ما درک درستی از تصمیم گیری ما و درخواست آنها بازدید از فروشگاه های ما بعد از آن در صبح به اجازه می دهد در خطر جمعیت توانایی خرید اقلام آنها نیاز دارید در قیمت های مقرون به صرفه” Dollar General, مدیر عامل شرکت تاد Vasos در بیانیه ای گفت.

مورتون ویلیامز که دارای 16 فروشگاه در شهر نیویورک و نیوجرسی به طور مشابه تشویق مشتریان به سالمندان و دیگر “مصالحه” خریداران اولویت از 7 تا 8 صبح

ماساچوست-بر اساس Stop & Shop بیشتر خواهد شد و با دادن خریداران که 60 یا تعیین شده ورودی از 6 تا 7:30 صبح شروع پنج شنبه. فروشگاه نمی تواند چک کردن شناسایی اما این شرکت گفت: آن کارکنان “حق را به درخواست مشتریان به ترک آنها نیست عضو این گروه سنی است.”

اما مواد غذایی شهر می گوید خریداران را مجبور به نشان دادن یک دولت-صدور ID به فروشگاه خود را از 7 به 8 صبح زمانی که دسترسی خواهد بود محدود به افراد 65 ساله و مسن تر شروع روز سه شنبه. زنجیره ای 30 فروشگاه در منطقه هوستون, با توجه به وب سایت خود را.

افراد مسن و افراد مبتلا به مزمن جدی مشکلات پزشکی را یک خطر بالاتر ابتلا به بیمار از بیماری کروناویروس که زده هزاران نفر از مردم در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مقامات بهداشتی می گویند افراد مسن باید از جمعیت به عنوان آنجا که ممکن است نگه دارید و به اندازه کافی مواد غذایی در دست است به طوری که آنها در حال آماده سرپا ایستادن کردن در خانه برای یک دوره از زمان.

فروشگاه های مواد غذایی میان ضروری کسب و کار است که اجازه داده شده به باز باقی می ماند و در مکان هایی که باید تعطیل کسب و کارهای دیگر مانند نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>