Grubhub نشده مسترد اکثر رستوران ها به صورت ساختگی هزینه

یک بررسی انجام شده توسط NYC مهمان نوازی داد در ماه گذشته نشان داد که برخی از 62 درصد از منطقه eateries متهم شدند برای پذیرش تماس از طریق Grubhub متعلق به خطوط تلفن که هرگز منجر به سفارشات.

Grubhub — که به وعده تنها مسئول سفارشات آن کمک می کند تا تولید — وعده داده است به بازپرداخت eateries ساختگی برای گوشی هزینه رفتن 120 روز. در عین حال بیش از 91 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی می گویند که هنوز برای دریافت پول خود را بررسی یافت.

“ما باور داریم که آن را بیش از حد وقت گیر برای رستوران ها برای کشف کردن چه مقدار از آنها بدهکار بودند اما آن را نمی باید مسئولیت خود را در وهله اول” گفت: اندرو Rigie مدیر اجرایی صنعت تجارت است که با انجام نظرسنجی از 300 رستوران NYC با استفاده از e-mail استفاده شد.

نتایج این نظرسنجی انتظار می رود منتشر خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

Grubhub که صاحب شرکت تحویل بدون درز آمد آتش در سال گذشته پس از ارسال گزارش داد که آن را به حال شده است شارژ eateries بین $4 و 9 دلار از طریق آن Grubhub-اختصاصی خطوط برای تماس های طولانی تر از 45 ثانیه — حتی اگر مشتری بود به سادگی تماس به شکایت دارند که مواد غذایی وارد شده سرد.

نمایندگان مجلس از جمله بهداشت ، چاک شومر (D-NY) نامیده اند در Grubhub به بازپرداخت رستوران, باعث این شرکت در نهایت به توافق برای بازپرداخت از 120 روز از 60 روز است.

شیکاگو شرکت به ریاست مدیر عامل مت مالونی گفت: هزینه داده نمی تواند برگرفته از چهار ماه. اما 5.2 درصد از اعضای اتحاد گزارش دریافت بازپرداخت “در بیش از 120 روز” بررسی گفت.

“در حالی که من نمی توانم اظهار نظر در گرایش به نظرسنجی های آنلاین آیا می توانم با خیالی یافته های من نمی توانم تایید می توانم بگویم که ما از نزدیک کار با همه رستوران ما همکاران — هر دو برای کمک به درایو مشتریان جدید برای کسب و کار خود و حل مشکلات اگر آنها می آیند تا” یک Grubhub سخنگوی گفت.

در ماه ژانویه Grubhub نورد از یک گوشی جدید سیستم سفارش در سراسر کشور با هدف کاهش تعداد غلط هزینه های میان تهدیدات از نیویورک قانونگذاران. این سیستم اجازه می دهد تا شام به مطبوعات #1 به سفارش و #2 برای هر چیز دیگری.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر