Grubhub را صرف هزینه های کمیسیون برای رستوران ها صدمه دیده توسط coronavirus

آنلاین تحویل مواد غذایی شرکت GrubHub, Inc گفت: در روز جمعه آن را به طور موقت به حالت تعلیق در جمع آوری هزینه های کمیسیون تا 100 میلیون دلار از مستقل ما رستوران آمار شیوع کروناویروس.

این حرکت را ارائه پول نقد فوری امداد به رستوران را تشکیل می دهند که اکثریت Grubhub را 350,000 همکاران و درایو بیش از 80 درصد از دستورات آن ،

“رستوران های مستقل نیروی حیاتی از شهرهای ما و خوراک جوامع ما. آنها شده اند شگفت انگیز شرکای دراز مدت برای ما و ما می خواستیم برای کمک به آنها در زمان خود از نیاز به” Grubhub مدیر عامل مت Maloney در بیانیه ای گفت.

در اوایل این هفته رقیب Postmates گفت: آن را صرف هزینه های کمیسیون از کسب و کارهای کوچک در سان فرانسیسکو با توجه به کاهش فروش و ترافیک.

GrubHub گفت: در روز جمعه این انتظار ناهار خوردن ترافیک در آمریکا از eateries به کاهش 75 درصد در طول چند هفته آینده.

“ما شاهد کاهش درآمد در هفته گذشته به عنوان یک نتیجه مستقیم از مشتریان ما ماندن صفحه اصلی” گفت: Darnell جانسون صاحب شیکاگو خانه از مرغ و وافل.

آنفولانزا مانند بیماری ناشی از کوروناویروس کشته شدن 41 نفر و آلوده حداقل 1,832 مردم در ایالات متحده است.

Gruhub صاحب مواد غذایی-تحویل برنامه بدون درز آمد آتش در سال گذشته برای شارژ رستوران برای سفارش هایی که هرگز صورت گرفت. فقط در ماه گذشته بسیاری از رستوران ها گفت: آنها تا به حال دریافت بازپرداخت از Grubhub برای ساختگی هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>