او پرتاب خود را کلاه بره قرمز در حلقه.

فرشتگان نگهبان بنیانگذار و WABC بحث-رادیو شوک سوار کار ماهر, Curtis Sliwa برنامه برای اجرا به شهردار در سال 2021 او گفت: پست.

“من تنها نامزد با پیاز را به شهر” Sliwa و 65 گفت: پست. “من در خیابان cred. من بلد در خیابان. من داده ام سون زندگی می کند. من دو تا سمت چپ. من استفاده از آنها را برای شهر نیویورک است.”

Sliwa دوباره ثبت نام از اصلاحات عضو حزب جمهوری خواه به ماه گذشته و خواهد اجرا در ایران با خط هر چند او هنوز به طور رسمی فایل مدارک را اجرا کنند.

مادام العمر ساکن شهرستان که آتش سوزی انگلیسی دوبله و zingers در Brooklynese لهجه Sliwa راه اندازی مبارزه با جرم و جنایت فرشتگان نگهبان ” گروه 40 سال پیش به گشت زنی در مترو و خیابان ها در این روز زمانی که Gotham شد تاخت و تاز کردن جرم و جنایت است.

او می گوید: او در حال حاضر نگرانی های تیره روز آینده به دلیل نرم-در جرم دموکراتیک سیاست با استناد به ویژه در دولت جدید به قید وثیقه-اصلاحات قانون که NYPD ادعا می کند که مسئول این سال افزایش جرایم است.

“آن زمان ما در یک مدت زمان طولانی به خزیدن از شکم جانور از دهه 1970 از طریق 1990s. بیل د Blasio و دموکرات ها در حال آوردن ما پشت در گفت:” Sliwa.

Sliwa پلت فرم شامل فرار از شهردار جزئیات امنیتی و قرار دادن بیشتر پلیس در مبارزه با جرم و جنایت. او همچنین بازگرداندن “فعال” پا گشت و تشویق بیشتر داوطلبانه گشت مانند فرشتگان نگهبان برای کار با NYPD.

او همچنین می خواهد برای باز نگه دارید و بازسازی Rikers Island و خنثی کردن برنامه برای باز کردن زندان در نیویورک و همچنین باز کردن بیشتر روانپزشکی امکانات برای کمک به بیماران روانی افراد بی خانمان — خواستار آن است که یک “مطلق گناه” به ترک آنها را در خیابان ها.

Sliwa in 1986 handing out leaflets to stop the sale of crack cocaine.
Sliwa در سال 1986 توزیع جزوات برای جلوگیری از فروش کوکائین کرک.Corbis via Getty Images

برای بازگرداندن نظم و انضباط و نظم در مدارس دولتی Sliwa گفت: او می خواهم بازی شیر یا خط کردن قلدر. و او می خواهم باز بیشتر منشور حرفه ای و تجارت مدارس برای دیدار با والدین تقاضا است.

Sliwa اذعان می کند او را حمل چمدان است که می آیند تا در یک کمپین سیاسی است اما می گوید این همه به در باز.

در طول فرشتگان نگهبان’ روز های اولیه او fessed تا پر اشتباه پلیس گزارش از مورد حمله به تولید تبلیغات.

او در چهارم خود را, ازدواج و spats با همسران سابق و دوست دختر — ویژه ملکه دادستان منطقه ملیندا Katz — فرود آمد و او را در سرفصل.

“تنها اسکلت من را ترک کرده اند یکی از زیر پوست من,” او گفت:.

این دلیر pugilist نیز تا به حال سهم عادلانه خود را از خراش و کبودی — اما گفت که او را در شکل مبارزه را در تالار شهر.

در سال 1992 Sliwa به ضرب گلوله کشته شد و به طور جدی زخمی در پایین سمت شرق است. او مقصر Gambino خانواده جرم و جنایت honcho John Gotti جونیور برای سفارش تیراندازی به عنوان انتقام برای انتقاد از پدرش در رادیو نشان می دهد.

او نیز جان سالم به سرطان پروستات دردناک کولیت اولسرو و بیماری کرون که او را سرزنش می کردند در گلوله زخم معده است. او تحت عمل جراحی معده پس از وزن خود را کاهش از 220 به 140 پوند است. او گفت که او در حال حاضر سالم 200 پوند است.

“من احساس می کنم بزرگ است. من آماده رفتن” Sliwa گفت. “من در زمان یک لیس, اما نگه داشتن در تیک تاک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی