پس از NFL هفته 1 هر سقوط وجود دارد شرط بندی فرصت ها به دلیل واکنش افراطی به نتایج فصل افتتاحیه. این اتفاق می افتد در ورزش های دیگر, اما آن را تلفظ در NFL پس از آن شماره 1 قمار در لیگ این کشور است. بنابراین ما به طور کامل انتظار می رود برای دیدن برخی از overreactions بعد از 1 هفته از XFL. بازار نمی نا امید و این باعث می شود نیویورک نگهبان ما در بازی روز شنبه به عنوان هفته 2 لگد کردن (2 p. m., ABC).

DC مدافعان ضرب و شتم سیاتل اژدها 31-19 روز شنبه گذشته و همه پریدن در ارابه موسیقی. حدود ورزشی در لاس وگاس افتتاح شد مدافعان به عنوان دو نقطه در صفحه اصلی علاقه مندی ها بیش نگهبان و آن را بخار پز کردن به -51/ ₂ است که در آن بسیاری دیگر sportsbooks افتتاح شد. خط رفت و به عنوان بالا به عنوان -71/₂ قبل از حل و فصل به پایین به -61/₂ در ویلیام هیل و دیگر کتاب ها که از جمعه.

بله DC کارفرمایی Cardale جونز نیز شده و تیم خود را نگاه خوب است, اما من نمی تاج آنها نشده است. پس از همه, سیاتل بود و انتظار می رود در میان بدترین تیم در لیگ. بازی اما گره خورده بود در 19 در اواخر سه ماهه سوم و اژدها شد و هنوز هم پوشش تا زمانی که یک انتخاب-شش قرار دادن مدافعان بیش از 91/₂-نقطه پایانی در سه ماهه چهارم. مدافعان نیز مسدود زدن توپ به زمین نشستن کامل هواپیما و گل دیگر زمین نشستن کامل هواپیما در یک کک-flicker, به طوری که آنها نمی در واقع تسلط سیاتل آنجا که اکثر مردم در حال تفکر است. در واقع DC شد outgained 310-295 در کل جرم و 19-13 در اولین فراز.

و در جایی که عشق به نگهبان’ 23-3 سلطه خلیج تمپا Vipers به 31/₂-نقطه خانه ‘سگ ؟ من ممکن است مغرضانه پس از نیویورک شد و یک بازی در پست یکشنبه گذشته اما در حالی که کارفرمایی مت McGloin بازی به عنوان به خوبی به عنوان من انتظار من خیلی بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته با دفاع. نگهبان swarmed به توپ سعی کردم به پاره کردن گیر میکنه تحت پوشش به خوبی در ثانویه و ره دو می گذرد نوک مته.

گفت که دفاع همیشه سفر, بنابراین من اعتماد نگهبان’ دفاع نشان خواهد داد تا در این سفر کوتاه به پایتخت کشور است.

بازی: نگهبان +61/₂.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de