نگهبان مقابل Vipers XFL پیش بینی, خط: نگاهی به underdog

پس از آشنا شدن با XFL در شنبه ما دو بازی یکشنبه از جمله اولین خود را در نیویورک نگهبان.

نگهبان شده اند سخت ترین تیم برای oddsmakers به شکل به عنوان فصل افتتاحیه. این Westgate لاس وگاس SuperBook تا به حال آنها را به عنوان co-انتخاب دوم (همراه با Tampa Bay Vipers) به عنوان برنده در 5/1 در حالی که ویلیام هیل باز آنها را به عنوان طولانی ترین قیمت در هیئت مدیره در 12/1. آنها پس از تنظیم شده به 7/1 که از بعد از ظهر جمعه

در ضمن Vipers تقریبا اجماع انتخاب دوم در XFL آینده کتاب در پشت دالاس مرتدان. Tampa Bay باز به 31/₂-نقطه جاده مندی بیش نیویورک آن را حس اگر شما فکر می کنم Vipers هستند No. 2 تیم در هشت تیم لیگ و توافق شما با این کتاب که رتبه نگهبان در شماره 8.

اگر شما توافق می کنید با Westgate که آنها در شرایط برابر و سپس باعث می شود که نگهبان ما VSiN بالا بازی بازی برای یکشنبه XFL تنها خانه شکست از آخر هفته.

The New York Guardians open their XFL season on Sunday.
نیویورک نگهبان خود را باز XFL فصل در روز یکشنبه.نیویورک نگهبان

من عشق من برخی از خانه ‘سگ در تمام رشته های ورزشی, بنابراین من لازم نیست بیش از حد قانع کننده اما وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به فکر می کنم نگهبان می تواند برنده درب بازکن. برای یک چیز, من فکر می کنم Tampa Bay مبالغه شده است. بسیاری از مردم با اشاره به Vipers مربی مارک Trestman و شهرت خود را به عنوان یک توهین نابغه در لیگ فوتبال کانادا و چندین NFL شغل. اما من هنوز هم سر از نیویورک مربی کوین Gilbride بود که حمله هماهنگ کننده غول در خود دو پیروزی سوپر باول بیش از میهن پرستان.

ما هنوز در حال یادگیری این فهرست اسامی, اما من هم ترجیح می دهند نیویورک QB مت McGloin که من احساس بود دستکمگرفتهشده در سال 2013 rookie فصل را با اظهارات و نه به حال یک فرصت در سال های اخیر بیش از تمپا را هارون موری. Gilbride همچنین ممکن است “رعد و برق” دسته کوچک موسیقی جاز در حال اجرا با تیم کوک در “براندون Jacobs” نقش پلاس داریوش ویکتور یا جاستین استاکتون. Mekale McKay است که انتظار می رود به شماره 1 گیرنده و در 6-پا-5 بوده و در مقایسه با Plaxico Burress.

این خط به 21/₂ یا 3 اما من هنوز هم نگهبان به علاوه امتیاز (توجه داشته باشید: با هیچ پت در ضربات XFL گم ضرب المثلی “کلید شماره 3” است که به عنوان مهم — من چیدن آنها را به خاطر من انتظار آشکار ناراحت).

بازی: نیویورک نگهبان +4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de