گینس صاحب Diageo هشدار سود می تواند رها $258M با توجه به کروناویروس

Coronavirus اثبات خماری به اندازه سردرد برای مشروب الکلی غول Diageo.

مشروب شرکت در پشت گینس, جانی واکر, Smirnoff و کاپیتان مورگان روز چهارشنبه هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند بریده بریده $258 میلیون دلار از سود خود را در این سال مالی به عنوان کافه ها و رستوران ها باقی می ماند توقیف. The deadly outbreak همچنین می تواند ضربه Diageo را 2020 فروش خالص به لحن $420 میلیون دلار این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

“کافه ها و رستوران ها تا حد زیادی بسته شده است و شده است وجود دارد کاهش قابل توجه در banqueting” شرکت گفت: از کسب و کار خود را در چین جایی که این بیماری همه گیر است و از کشته شدن بیش از 2700 نفر است. قابل توجه اختلال پس از پایان ماه ژانویه که ما انتظار داریم به گذشته حداقل به ماه مارس است.”

Diageo را ما در لیست سهام باز 1.7 درصد کاهش در $149.94 شنبه قبل از بریده تلفات به حدود 1.3 درصد به عنوان 12:14 بعد از ظهر
مشروبات الکلی فروشنده گفت که انتظار مشروب مصرف در چین به بازگشت به حالت عادی در پایان سال مالی به پایان می رسد که 30 ژوئن به عنوان سفر در آسیا به آرامی باز می شود دوباره.

مشروب الکلی مصرف در دیگر بازارهای آسیایی از جمله ژاپن و کره جنوبی و تایلند نیز رنج می برد در بخشی به کاهش گردشگری و حوادث گرفتن به تعویق افتاد Diageo گفت. خود را برآورد نمی حساب برای این ویروس اثر را در بازارهای خارج از منطقه آسیا و اقیانوس آرام ،

نگرانی در مورد کوروناویروس’ گسترش در خارج از چین به دیگر کشورهای با اقتصاد از جمله کره جنوبی و ایتالیا تحت فشار قرار دادند که بازار سهام ایالات متحده به فروش این هفته قبل از بازگشت چهارشنبه.

در حالی که بخش عمده ای از موارد باقی می ماند در چین در 78,073 و آن همسایه کره جنوبی در 1,261 ویروس منتشر شده است به قاره های دیگر. ایتالیا در حال حاضر 383 موارد بیش از 172 در ژاپن و ایران به شرح زیر است ژاپن با 139 موارد است.

در روز سه شنبه, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار آمریکایی ها به بریس برای شیوع در اینجا به اخلال در زندگی روزانه خود را حتی به عنوان تعدادی از ما در مواردی کم باقی مانده است و در 57.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im