مشکل یتیم خانه که در آن حداقل 13 کودک کشته در آتش سوزی در این ماه اجرا شده است توسط یک “فرقه” هنگامی که تمسخر در “Seinfeld” که اعضای آن عمل منهتن عتیقه فروشگاه ها پر از گران کالا.

غیر انتفاعی کلیسا از کتاب مقدس درک مستقر در اسکرانتون پن., زد دو یتیم خانه ها در هائیتی از جمله یکی که در آن یک Feb. 13 فروغ کشته شدن کودکان است. یک هائیتی گزارش خبری پنج شنبه گفت: مرگ و میر افزایش به 18 کودک و دو بزرگسال, اما یک نماینده از سازمان های غیر انتفاعی گفت: 13 کودکان و نوجوانان و دو بزرگسال کشته شدند.

خانه نبودند معتبر و پس از آتش سوزی, دولت گزارش حذف برخی از کودکان از تسهیلات دوم اعتراض از یتیم خانه کارگر است. یک وکیل برای پرورشگاه خواسته به تاخیر انداختن دادگاه در هائیتی برنامه ریزی شده برای روز جمعه, اخبار محلی گزارش گفت:.

آتش ممکن است موجب یک شمع استفاده می شود به دلیل وجود مشکلات با خانه ژنراتور.

سوخته خانه که در آن کودکان خواب در تنگ اتاق خواب فلزی تخت تختخواب سفری گریه به دور از COBU بنیانگذار استوارت Traill 2 میلیون ترکیب در کورال اسپرینگز فلوریدا. یا توانگری بر روی صفحه نمایش در Olde چیزهای خوب عتیقه فروشگاه در منهتن.

در اتحادیه میدان, پایگاه عظیم لوستر که پس از آویزان در کاخ تئاتر در میدان تایمز به فروش می رساند برای $15,000. فروشگاه و آن دو دیگر نیویورک مکان های متخصص در بالا پایان سالم کالا از جمله باطل از Waldorf Astoria hotel.

Olde Good Things storefront in the East Village.
Olde چیزهای خوب نمای در شرق ایجاد کرد.Helayne Seidman

یک صفحه نمایش کوچک می پرسد مراجعان برای اهدای لباس و اسباب بازی “برای کمک به ما در حمایت از ما یتیم خانه ها در هائیتی.” Olde چیزهای خوب سایت می گوید نیمی از درآمد حاصل از صندوق پرورشگاه ها.

در سال 2017, این فروشگاه به قیف $6.8 میلیون دلار به کلیسا از کتاب مقدس درک با توجه به غیر انتفاعی تشکیل پرونده مالیاتی که برای سال ها در دسترس است. تشکیل پرونده می گوید: 1.1 میلیون دلار صرف شد و در آن هائیتی عملیات.

COBU همچنین شرکت به طور متوسط سالانه 2.5 میلیون دلار در سال 2014 با فروش یک قبل از جنگ بروکلین ساختمان آپارتمان. آن را قبلا فروخته ساختمان دیگری در غرب 47 خیابانی در منهتن.

سابق خود را تمیز کردن کسب و کار بود parodied به آفتاب, تمیز کننده فرش در سال 1996 “Seinfeld” قسمت زمانی که جورج Costanza تاسف است که این “فرقه” نه او را استخدام.

Traill آغاز شده کلیسا در اصل به نام برای همیشه لطفا برای, خانواده, در 1970s و آن را “مثل یک هیپی چیز” گفت: عضو سابق جودی شرمن. “عالی بود. مردم در بر داشت خدا.”

Church of Bible Understanding located on the 400 block of Gilligan Street in Scranton, Pa.
کلیسا از کتاب مقدس درک واقع در 400 بلوک Gilligan خیابان در اسکرانتون.جیک Danna استیونس

“آن را به عنوان پیشرفت آن شروع به گرفتن غریبه بیشتر شبیه به یک کسب و کار” گفت: شرمن 66 که در سمت چپ چهار دهه پیش است.

عضو سابق جیمز LaRue, 62, گفت: او 13 سال با COBU ترک در سال 1993 و نام آن را “یک فرقه است.”

“آن را در اطراف محور یک رهبر اقتدارگرا” او گفت: با اشاره به Traill.

LaRue گفت: Traill موعظه است که او مجذوب خاص درک کتاب مقدس که هیچ کس دیگری تا به حال و کسانی که در سمت چپ دیده می شد به عنوان “تبدیل به دور از بالاتر خود را خواستار است.”

“خدا بود و بسیار ناراضی با آن” LaRue گفت.

COBU که یک بار تا به حال هزاران نفر از پیروان در حال حاضر پایین است شاید چند ده, او گفت:.

Traill درگذشت در سال 2018 است. اعضای هیئت مدیره به بازگشت نیست درخواست برای نظر.

Children at the U.S.-based Church of Bible Understanding orphanage in Kenscoff, Haiti.
کودکان در ایالات متحده مبتنی بر کلیسا از کتاب مقدس درک یتیم خانه در پورتو پرنس, هائیتی.AP

Olde چیزهای خوب مراجعه کننده به نظر منهتن روزنامه Temi کیسه که خودداری از پاسخ به سوالات یا ارائه یک کپی از کلیسا ها تشکیل پرونده مالیاتی که IRS نیاز به آن را ،

کیسه صدور “fact sheet” گفت: این گروه در زمان مراقبت از تقریبا 120 کودکان در هائیتی و توزیع مواد غذایی به کلیساها و پرورشگاه ها. برخی از کودکانی که زنده در هائیتی یتیم خانه ها قرار داده شده وجود دارد که توسط پدر و مادر فقیر و یتیم نیستند.

او ارائه یک بیانیه گفت: “ما در حال ویران در از دست دادن زندگی فرزندان ما. این امر می تواند غیر مسئولانه برای ما به نظر تا بعد از تمام حقایق هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de