نیمی از Bikram Choudhury خودرو لوکس مجموعه شده است تا در نهایت تعقیب — و آن را آماده برای جلوگیری از حراج.

مقامات کشف و ضبط نزدیک به دو دوجین, قدیمی, اتومبیل متعلق به خوار یوگا استاد دربندی سه سال پیگیری توسط طلبکاران از جمله زنانی که شکایت او برای آزار و اذیت این پست یاد کرده است.

این pervy guru — که اغوا شده ستاره مانند مدونا, جورج کلونی و دیوید بکهام به “یوگا داغ” کلاس تنها به فرار از کشور در میان کشت از تجاوز و حمله جنسی اتهامات از دانش آموزان سابق — بود stashed 22 خودرو در میامی انبار در سال 2016 به نگه داشتن آنها را از حداقل یکی از مقتولین’ دست اسناد دادگاه می گویند.

اما در ماه دسامبر پلیس میامی بی سر و صدا ضبط Choudhury به ناوگان اجرای قانون مقامات به تایید پست. در میان گران به یک سال 1937 رولز رویس فانتوم سوم — همان مدل است که به نظر می رسد در سال 1964 جیمز باند تلنگر “Goldfinger” و که توسط آن اسم تبه کار به قاچاق طلا.

به چشم ظاهر مجموعه دارای ده رول-Royces در همه, و همچنین به عنوان پنج Bentleys, یک سال 1966 جگوار M10 یک سال 1971 Pontiac Lemans 1969 مورانو مخصوص ساخته فورد GT40 و یک سال 1973 Ford Mustang Mach 1, دادگاه سوابق نشان می دهد.

بقیه مجموعه که شامل سه فراری و شش مرسدس Benzes است که گفته می شود هنوز هم در بزرگ است.

ضبط وسایل نقلیه — که “فرضی” فروش ارزش می تواند طیف وسیعی از $800,000 به $1.5 میلیون به حراج گذاشته می شود خاموش مارس 20 و 21 مارس در پالم بیچ Raceway بین المللی هموار کردن راه برای برخی از Choudhury ادعا قربانیان برای دریافت پرداخت می شود پرونده های دادگاه نشان می دهد.

با این وجود زنان — از جمله Minakshi Jafa-Bodden یک آکسفورد تحصیل وکیل که برنده $6.6 میلیون از ختم غیر قانونی کت و شلوار در برابر Choudhury — تنها به احتمال زیاد به دریافت بخش کوچکی از آنچه به آنها بدهکار است.

“پیش بینی درآمد تولید شده از فروش خودرو را در هیچ جا به اندازه کافی برای جلب رضایت طلبکاران” Robbin Itkin امانت منصوب به رسیدگی Choudhury را از ورشکستگی شرکت گفت: در یک ماه نوامبر شکایت علیه او.

این تا حدودی به دلیل ورشکسته یوگی اتحاد خودشون برای مخفی کردن گسترده مجموعه ماشین از طلبکاران با توجه به مدارک دادگاه. اتومبیل رفت از دست رفته پس از یک لس آنجلس منصفه حکم داد که Choudhury تا به حال به طور غیر قانونی اخراج Jafa-Bodden پس از او آغاز شده و تحقیق خود را به اتهام سوء رفتار جنسی.

چند ماه پس از حکم Choudhury در دسامبر 2016 داوطلب خدمت سربازی به کمک یک تاجر شناخته شده به عنوان “واحد” در spiriting حداقل 23 از او سواری از لاس وگاس به میامی انبار دادگاه اسناد و مدارک محرمانه.

کمتر از یک سال بعد در نوامبر 2017 — رو بعضی از 16 میلیون دلار در احکام قانونی بیشتر برای شاکیان — Choudhury برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. Itkin منصوب شد به عنوان متولی سال آینده در دستور وزارت دادگستری که ذکر Choudhury را “ناخالص سوء مدیریت” از خود شرکت.

Itkin جامعی تا 22 از Choudhury اتومبیل در Jan. 22 کلانتر فروش در میامی یک گام است که او گفت اجازه او را برای جلوگیری از طولانی دادخواهی به آنها پشت کنید. آنها در حال حاضر از لحاظ فنی اموال Choudhury شهرکهای اما Itkin قصد دارد آنها را به فروش در حراج.

درآمد حاصل تقسیم خواهد شد. میان Jafa-Bodden مختلف طلبکاران از Choudhury شهرکهای و صاحب انبار که در Choudhury ذخیره شده ماشین. پس از مزایده و سایر هزینه های تحت پوشش برای اولین بار $350,000 را به میامی انبار صاحب شرقی فلوریدا هولنج که می گوید: این بدهی بیش از $600,000 در پرداخت نشده ذخیره سازی لوایح وکلا’ هزینه ها و هزینه های دیگر.

معلوم نیست چقدر حراج تولید خواهد شد اما اگر ماشین واکشی $1.5 میلیون Jafa-Bodden را تا پایان با تنها $320,775 منهای Itkin وکیل هزینه های مربوط به فروش. شرق فلوریدا تخلیه خواهد جیب $583,500 و املاک را دریافت کنید $595,725.

“هر چیزی بهتر از هیچ چیز” Itkin گفت: پست. “هر چیزی که ما می توانید سعی کنید به چیزی به افرادی که بدهکار هستند پول بهتر از این وضعیت که در آن ما در حال حاضر است.”

یک وکیل برای Choudhury فراهم نیست نظر برای این داستان.

Choudhury در بر داشت بین المللی شهرت و ثروت خود را از طریق امضای روال 26 یوگا انجام شده بیش از 90 دقیقه در خفقان 105-درجه حرارت. اما کیش شخصیت نیز به Bikram یوگا یک کار کوچک از شکار سابق خود کارکنان و دانش آموزان گفته اند.

Jafa-Bodden و حداقل هشت زن دیگر را متهم به Choudhury از سال 2013 از تجاوز به عنف, تجاوز جنسی یا آزار و اذیت اتهامات کردم که تمدید توجه در سال گذشته با انتشار Netflix مستند “Bikram: یوگی گورو درنده.”

Choudhury را رد کرده است این اتهامات گفت که او نمی خواهد نیاز به نیروی خود را به هر کسی که از آنجا که زنان خط تا به خواب با او. او با اتهامات جنایی مواجه نیست.

“چرا من باید به آزار و اذیت زنان ؟ مردم صرف $1 میلیون دلار برای یک قطره از اسپرم,” Choudhury گفت: در یک سال 2016 مصاحبه با HBO “واقعی ورزش است.”

یکی از Choudhury را به اتهام سوء استفاده جنسی حتی در محل در یک ماشین. پترا Starke سابق دولت اوباما کارمند که به کار می رفت برای Choudhury در سال 2013 گفت: در یک طرح دعوی در دادگاه که او را دیدم Choudhury تقاضا 23 ساله مربی یوگا به او دهان, در یک لیموزین از نیویورک به شهر آتلانتیک.

این معلوم نیست از شکایت که آیا او متعلق به آن limo.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی