Hall of Famer جیمی جانسون در یک دوراهی’ بیش از سوپر باول انتخاب

تازه انتخاب شده به Pro Football Hall of Fame و سه بار قهرمان سوپر باول قدیمی روباه تحلیلگر جیمی جانسون می دهد افکار خود را در سوپر باول. همانطور که به پست اندرو Marchand.

میامی — پت Mahomes مثل هیچ کس من همیشه قبل از دیده می شود. او بهتر از هر کسی که من تا کنون دیده اند. او با استعداد ترین کارفرمایی من تا کنون دیده اند.

در مقایسه با بچه من نیست گرايش اما من حتی نمی دانم که شماره 2. Mahomes است که خاص است.

زمانی که من در بازی نگاه و فکر می کنم در مورد که در حال رفتن به برنده سوپر باول یا هر بازی — اولین چیزی که من می گویم این است: که بهترین دفاع … بنابراین شما می گویند, the 49ers.

نکته بعدی من نگاه کنید: چه کسی بهترین کارفرمایی? جیمی Garoppolo است با استعداد اما دست پایین شهر کانزاس کسی که متفاوت است. من فکر می کنم Mahomes خیلی خوب است که او می تواند نادیده گرفتن 49ers دفاع.

به طوری که من می خواهم ؟ من در یک سردرگمی ساخت انتخاب کنید.

Jimmy Johnson
جیمی جانسونAP

آن سخت است برای رفتن در برابر Mahomes. او را که خوب است. او با استعداد است و حتی اگر او باعث چند اشتباه او ممکن است به اندازه کافی خوب برای غلبه بر آنها.

او همراه است. او یک بازوی بزرگ. او زرنگ و دانا. او می سازد و تصمیم گیری. به من بگو چیزی که او انجام نمی دهد ؟

شماره 1 چیزی که در تلاش برای متوقف کردن Mahomes است که شما باید برای تحت فشار قرار دادن او و مطمئن شوید که او نمی تواند تقلا در اطراف و بازی بزرگ. او را هم به پرتاب توپ به پایین میشه.

کانزاس سیتی است که به عنوان گسترده به عنوان هر گونه جرم در لیگ. آنها می خواهم برای رفتن ، سان فرانسیسکو سعی خواهد کرد که به دور.

ثبت نام در اینجا برای ما منحصر به فرد سوپر باول سال 2020 پیش نمایش کنفرانس

البته یک راه وجود دارد به نفی Mahomes تا حدودی و 49ers جرم می تواند کمک به او را متوقف کند. این Niners یک بازی بزرگ در حال اجرا به طوری که آنها می توانید نگه دارید Mahomes خاموش میشه و خوردن ساعت و به او به عنوان فرصت چند که ممکن است.

اجازه دهید به یاد داشته باشید آن مرد در طرف دیگر هیچ دولا دولا راه رفتن. Garoppolo برجسته کارفرمایی در یک سیستم خوب و او به خوبی حمایت از بازیگران. او انجام نشده بسیاری در پلی آف به دلیل 49ers نیست و نیاز به استفاده از او را به نفع خود بازی. اما او استعداد بزرگ است و من باید اعتماد به نفس در او.

The 49ers دفاع بهتر است, اما, کانزاس, شهرستان, دفاع, بازی های برگزار شده است بسیار خوب از طریق ماه گذشته یا بیشتر.

این دو هفته منتهی به سوپر باول. برای من مربیگری در سوپر باول من بیشتر از آماده سازی در طول دو هفته. هنگامی که آن را تبدیل به بازی زمان من نمی نیاز به گفتن زیادی به بازیکنان دیگر از “اجازه دهید در این زمینه و برنده شدن در این بازی است.”

وجود دارد هیچ چیز مانند برنده سوپر باول. این یک تیم است و این چیزی است که من همه چیز در مورد. رفتن به سالن از شهرت یک جایزه فردی است و من هرگز به مراقبت زیادی در مورد فردی جوایز. اما پس از 40 سال از مربیگری آن را خوب است به رسمیت شناخته شود. هنوز هم آن است که بسیار ویژه برای پیروزی در سوپر باول به دلیل آن است که یک تیم به موفقیت.

همانطور که برای پیش بینی من من به شما گفت من برای رفتن به عقب و جلو. شما در حال رفتن به به لحن به “Fox NFL Sunday” برای آن است.

برای اطلاعات بیشتر در غول, گوش دادن به این قسمت از “به رنگ آبی راش” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de