رئیس هانوفر Bancorp — که متهم در این هفته در حال اجرا طولانی جزیره مبتنی بر جامعه بانک مانند یک خانواده piggy bank — این است که شلیک به عقب.

مدیر اجرایی Michael michael kaplan که متهم شده بود روز دوشنبه از سوء مدیریت و قوم و خویش با فعال سهامداران برایان جناس اتهام در یک شنبه نامه ای که جناس مدیون میلیون ها دلار برای هانوفر و تلخ است که او را بیشتر کسب و کار از بانک.

انکار جناس این اتهامات در اوایل این هفته که او دست از مشاغل به پسر و دختر خود را با وجود عدم صلاحیت michael kaplan مقابله با یک اتهام است که جناس است که در cahoots با رقیب بانک در تلاش برای از خط خارج هانوفر را چشم به راه اندازی یک IPO.

در ضمن جناس یک ملکه مبتنی بر املاک و مستغلات سرمایه گذار و پسرش “بدهکار هستند به بانک برای میلیون ها نفر” از طریق یک مناجات از وام های برجسته michael kaplan ادعا.

یک وام که هانوفر نه گسترش به جناس او نوشت: ساخته شده بود و بعد توسط یک رقابت قرض دهنده — گلن یارو LI-بر اساس اولین مرکزی. دومی در حال حاضر در استخدام سه سابق هانوفر مدیران همه آنها در حال حاضر در حال شکایت توسط هانوفر برای سرقت اختصاصی بانک اطلاعات با توجه به michael kaplan.

“قابل توجه تر از آنچه آقای جناس بخواهد به می گویند چیزی است که او نتواند به افشای,” michael kaplan نوشت.

جناس است نیز اجرا پر سود وام-بستن و عنوان کسب و کار با هانوفر را با توجه به michael kaplan.

“سال گذشته بیش از [جناس] ابراز نارضایتی قابل توجهی با میزان ارجاع به کارگردانی به او” michael kaplan می نویسد. “واقعیت این است که آقای جناس عنوان و بسته شدن وام کسب و کار ساخته شده است بیش از $335,000 در هزینه از 356 هانوفر-اشاره وام از تعطیلی در سال 2017 از طریق 2019.”

یک سخنگوی جناس به سرعت به آتش متهم هانوفر از “بی رحم حاکمیت شرکتی” و “تضاد منافع” شامل michael kaplan.

“متهم آقای جناس تضاد است چرا که او کسب و کار با بانک است که شبیه به جنرال موتورز انتقاد یکی از سهامداران خود برای داشتن یک شورلت” سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی