هانوفر Bancorp یک جزیره مبتنی بر جامعه بانک — اما آن را اجرا کنید بیشتر شبیه به یک شخصی قللک خود را برای اجرایی و بچه ها خود را با توجه به یک سرمایه گذار مواد منفجره کرده است.

علاوه بر مصرف اسراف حقوق و دستمزد و پاداش پیش از عرضه اولیه عمومی است که می تواند اتفاق می افتد در این سال رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Michael michael kaplan دست از کار را به پسرش است که او واجد شرایط برای و به دخترش که او حتی نمی نشان می دهد تا برای سرمایه گذار این نامه ادعا می کند.

Michael kaplan استفاده می شود “ارسال نادرست زمان ورق” را به ارائه خود را با یک “هیچ نشان می دهد کار” و مزایای کامل در واقع با وجود شاغل بودن در جای دیگر برایان جناس یک ملکه مبتنی بر املاک و مستغلات سرمایه گذار اتهام در نامه سرگشاده ای به سهامداران در اواخر روز دوشنبه.

نیز جناس ادعا میکند که michael kaplan استخدام پسر خود را به کار به عنوان یک بانک حسابدار با وجود او نه به عنوان یک واقعی حسابدار. مدیر عامل شرکت با استفاده از پسر خود را به انجام بازرسی ساختمان در بانک خواص پرداخت او را به طور قابل توجهی بیشتر از قبلی بازرسان پرداخت شد جناس ادعا می کند.

هانوفر فاش نمی کند جبران آن مدیر عامل اما “اعتقاد بر این است که michael kaplan دریافت, نقدی, حقوق و دستمزد و پاداش برابر حدود 1 میلیون” — یک کل که زد به 1.6 میلیون دلار در سال گذشته به عنوان هیئت مدیره افزایش سهام خود جوایز شش برابر, با توجه به جناس.

در بیانیه ای به پست هانوفر در دفاع از خود مدیر عامل و اشاره به آینده آن IPO.

“تحت مایک michael kaplan رهبری ارزش هانوفر بانک دارای رشد نمایی قابل توجه و رشد مداوم در دارایی های وام و سپرده های بیش از 100 درصد اعلام ملموس به ارزش دفتری هر سهم” بیانیه ای گفت:.

با $862 میلیون دلار دارایی های تحت مدیریت هانوفر خالص درآمد به استثنای هزینه های ادغام در سال گذشته حدود 6.7 میلیون دلار در سال 2019 از 5.3 میلیون دلار در سال 2018 است. زمانی که michael kaplan زمان در سال 2012, دارایی های این بانک ماند در حدود 58 میلیون دلار.

“مدیریت متمرکز در موقعیت هانوفر برای دسترسی به بازارهای سرمایه به نفع همه سهامداران و نه اجازه خواهد داد که اتهامات کاذب ساخته شده توسط کسانی که با مشکوک انگیزه از خط خارج هانوفر از این دوره است.”

به گفته یک منبع نزدیک به هانوفر جناس است که در cahoots با رقیب خود گلن یارو مبتنی بر اولین مرکزی بانک های پس انداز و همچنین به عنوان یک کشت از مدیران ارشد که در سمت چپ هانوفر در سال گذشته پس از آن به دست آورد چینی فدرال بانک پس انداز از جمله رئیس آن اعتبار افسر ارشد وام افسر و وام مسکن مدیر عملیات.

“این است که یک قدرت گرفتن توسط افراد نامعلومی تضاد منافع شخصی و مالی انگیزه” گفت: منبع.

جناس در ضمن ادعا می کند در نامه خود که michael kaplan بیش از حد قدرتمند در هانوفر و “کنترل انجام هیچ چیز مدیره که در خدمت او برسند و لاستیک-تمبر اقدامات خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی