مبارک بین المللی شادی بعد — با وجود coronavirus قحطی ملخ

سازمان ملل متحد اعلام کرد بین المللی شادی در روز جمعه — در طول قطعا ناراضی به روز رسانی در جهانی تهدیدات اعم از “رمان” (COVID-19) به کتاب مقدس (ملخ).

“به اندازه کافی عجیب, امروز روز جهانی شادی” استفان نواز سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: مدیریت ضعیف لبخند حدود هشت دقیقه به یک گریم نشست خبری روزانه.

نواز بود فقط به پایان رسید خواندن مناجات ناراضی جهانی به روز رسانی که به مکث و چشم انداز برای هر آمریکایی توسط احسان بدنسازی و رستوران بسته شدن.

در سراسر جهان 100 میلیون نفر زندگی می کنند در مناطق جنگی و دیگر اورژانس “تنظیمات” اغلب در تنگ اردوگاه های پناهندگان با کمی دسترسی به بهداشت و مراقبت های بهداشتی است.

این سپاه از مردم در حال حاضر مبارزه در برابر چنین از مد افتاده مشکلات به عنوان غذا ناامنی وبا و سرخک تب زرد.

در حال حاضر می آید coronavirus.

“به عنوان ویروس می رسد این مکان ما انسانی همکاران هشدار می دهند که عواقب آن می تواند ویرانگر” نواز گفت.

ساخت بدتر امداد سازمان نگران محدود نظارت در کشور میزبانی این “بشر دوستانه در نقاط,” او گفت:.

پس از آن وجود دارد همه بیابان ملخ که مارک بین المللی شادی بعد توسط جفت گیری در swarms بالا بیشتر شاخ آفریقا.

“گسترده وجود دارد پرورش و جدید swarms شروع به فرم” نواز گفت.

“به عنوان یک نتیجه از این مطرح خواهد شد بی سابقه تهدید به امنیت غذایی و معیشت به عنوان آینده قیام خواهد همزمان با فصل برداشت در سراسر منطقه است.”

نواز بود جریان از یک کار در خانه راه اندازی; او گفت که ظهر جمعه تنها 247 نفر را دامنگیر به مقر ساختمان در منهتن — از جمله دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که وجود دارد انجام جلسات “عملا.”

در یک روز عادی 11,000 مردم کش رفتن به مقر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>