تمپه Ariz. — میکی Callaway معتقد است که او دریافت خواهد کرد یکی دیگر از شات برای مدیریت در رشته های. نه در وجود خود زمان با متس اما به دلیل آن است.

“بود که بهترین تجربه مربیگری من و زندگی از آن ساخته شده من بهتر تبادل مربی در حال حاضر و یا یک مدیر در آینده” گفت: Callaway, the Angels’ جدید تبادل مربی. “مدیریت وجود دارد مانند مدیریت پنج سال در هر نقطه دیگری است. از آنجا که شما را از طریق رفت همه چیز را بر اساس این هفته. یک کمی از همه چیز. که خوب است برای اولین بار-تایمر. شما می خواهید به تجربه همه چیز شما می توانید و شما در حال رفتن به دریافت کنید که تجربه مربیگری برای متس نیویورک در نیویورک است. من عاشق هر دقیقه.”

Callaway را راحت تر زمین. او محترم تبادل مربی با سرخپوستان قبل از او مضطرب دو سال موفق تری کالینز با متس. فرشتگان GM بیلی Eppler کنده به آنچه رخ داده است در نیویورک در حالی که او mulled استخدام Callaway اما عمدتا با تمرکز بر توانایی های خود به عنوان یک تبادل مربی. Eppler گفت: بازگشت بود که نه تنها مثبت بلکه بسیار بیشتر.

به عنوان یک مدیر Callaway هرگز به طور کامل توسعه یافته راحتی در کار و یا در حال در نیویورک است. او نتوانست برای همیشه در هماهنگی با شدت پایه فن و پرخاشگری از پوشش رسانه ای و فاقد احساس برای کلمات مناسب در زمان مناسب در مکان حاضر و در زمان واقعی تصمیم گیری است. اما متحدان خود را به شما بگوید چگونه ضعیف او با پشتیبانی متناقض و نامشخص مشاوره در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به همه چیز از روز به روز به بحران یا چپ بیش از حد اغلب با کمی و یا بدون حمایت نگران لحظه.

Callaway نمی شمع در متس ” اختلال و یا ابراز تاسف خود را در مورد تصدی و یا اینکه اجازه دهید تنها پس از دو سال یکی از زیر شنی الدرسون و یکی تحت برودی ون Wagenen که به ارث برده Callaway. او می خواست به ماندن اما نفهمیدم که چرا او برداشته شد.

“هر زمان یک سازمان به ارمغان می آورد در یک رهبر جدید آنها سزاوار به خود پسر” Callaway گفت. “وجود دارد هیچ احساسات سخت وجود دارد. من کاملا آن را درک کنید. من قصد دارم برای حفظ در سنگ زنی. … نگاه شما همیشه باید حسرت و شما احساس می کنید مانند شما می تواند چیزی را انجام داده اند بهتر است. بنابراین من باید حسرت روزانه. اما امیدوارم گرفتم از آن و بعد از رفتن در اطراف من بهتر خواهد بود به دلیل آن است.”

فرشتگان مدیر جو Maddon که آورده کلاوای در تبادل مربی گفت: “من فکر می کنم او در حال رفتن به فرصت دیگری است. او بیان. او دارای افکار خوب است. او چیز را می بیند. او می داند که چگونه برای مقابله با کوزه است که مهم ترین چیز برای مدیریت. تجربه کار در [نیویورک] که تحت بررسی نقش هر جای دیگری. شاید دیگران را در نظر نمی آن را به یک موفقیت است اما 86 برنده [در سال 2019] چیزی است و بنابراین بازگشت به بازی خیلی بهتر در پایان سال است.”

این چیزی بود که Callaway بود بیشتر افتخار — که متس بهبود یافته توسط هفت برنده در سال اول و نه دوم خود را که آنها انجام و پایین کشش.

“من خوشحالم که ما آن را ساخته بهبود و سرآمد در نیمه دوم سال گذشته” Callaway گفت. “این چیزی است که ما قادر به. ما همیشه دنبال این هویت است. من فکر می کنم آنها آن را در بر داشت در نیمه دوم سال گذشته است. که نقطه بالا. کم امتیاز ؟ من آرزو می کنم من می خواهم که بدست یکی دیگر از شات در این سال به دلیل من فکر می کنم که گروه می تواند انجام کاری خاص.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im